Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 2 éves kisfiam,19...

Van egy 2 éves kisfiam,19 hetes kismama vagyok, és tegnap tudtam meg, hogy ismét kisfiam lesz. Nagyon szégyellem magam, de azóta totál magam alatt vagyok (a múltkori uh-n még kislányt mondtak, és beleéltem magam). Mikor múlik el ez a rossz érzés?

Figyelt kérdés

A férjem is kész van tőlem, hogy örüljek, hogy a genetikai uh-n mindent rendben találtak, mindegy milyen nemű.

Összeszorul a gyomrom, ha meglátok egy cserfes kislányt az utcán...


2010. aug. 13. 18:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek végig azt mondták lány lesz, vitték a kórházba a csajos rugikat, erre fia született :S
2010. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy közhely, de az a lényeg, hogy egészséges legyen. Nekem van egy lányom, másodikra mindenáron fiút szerettünk volna. Engem agyon ijesztgettek, hogy beteg, rossz lett az afp-m, meg mondták, hogy fel van a gyerek puffadva. Hát, gondolhatod, hogy ezek után a neme mennyire érdekelt. A 16. heti uh-n mondta a doki, hogy kisfiú. Tudta, hogy azt szeretnénk, és csak csodálkozott, hogy elmarad a nagy ováció. Engem akkor inkább az érdekelt, hogy minden rendben van-e. Amikor megszültem akkor is az volt az első, hogy ugye rendben van a gyerek. Akkor sem érdekelt kicsit sem, hogy fiú-e vagy lány.
2010. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem először fiúra tippelték Prücsikémet...kis csalódottságot éreztem, hogy miért nem lány. Aztán mikor azt mondták, hogy mégiscsak lány, amiatt éreztem ugyanezt, mert nem fiú :DDD Ergó...szerettem volna kislányt is, és kisfiút is. Tervezünk tesót, de ha előre eldönthetném a nemét, akkor sem tudnám, hogy hogyan döntsek :)))
2010. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 14. 08:11
 15/16 anonim ***** válasza:

Az vagyok akinek fiút néztek de lány: Szóval, nem tudom hogy siekrült, de a 12. héttől a 27. hétig állította a doki, hogy kisfiú. aztán most hétfőn bökte ki, h kislány. merthogy biztos a megduzzadt nagyajkakat nézte zacskónak meg ilyeneket hebegett....

Kb. 4 UH-n nézte félre.

Én mikor terhes lettem vele tutira fiúnak éreztem, aztán kislány. De nem baj, én ugyanúgy örülök egy kislánynak is és kisfiúnak is. Sokan nem hisznek nekünk, h nem vagyunk csalódottak, volt aki nem érti hogy hogy nem sírtam mikor megtudtam. A könnyem kijött, de a nevetéstől, mert annyira hihetetlen volt...:DDDD A két lány, és egy fiú-egy lánynak is megvan az előnye-hátránya.

Nagymamám rögtön örvendezett, h két lány lesz, mert legalább ha kitör a háború nem viszik el őket. Ő már csak ilyenekben tud gondolkodni :DDDDDDDDDDD

2010. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2010. aug. 14. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!