Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól eszik a 8 hós babátok?

Jól eszik a 8 hós babátok?

Figyelt kérdés
Érdemes idegesíteni magam, ha a kislányom nagyon nem akarja elfogadni az ételt, vagy szarjak ra es haladjunk az ő tempójaban?
2021. jan. 9. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Engedd el



Komolyan


Én nem tettem , mèg most is szívunk...

2,5 éves

2021. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod lenyomni a torkan ugysem. Ha a vedono 130grammot mondott es a gyereked cask 115 grammot eszik, akkor lemasszirozod a torkan? Vagy forditva: ha meg ehes akkor hagyod orditani csak azert mert a doktor 120 grammot mondott? Majd a baba tudja, pont annyiot fog enni, amennyi jol esik neki.
2021. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a babámmal kb 9 hónapos koráig szenvedtem. 4 hónapos korától védőnői tanácsra nekiálltam almalevezni, és szépen a maga rendjében jöttek a bevezethető ízek, pürék. Tekergett, sírt, csapkodott. Az ételt állandóan kiköpte, egy szenvedés volt minden evés. Bármit csináltam (etetési pózok, helyszínek, módszerek, állagok, ízesítések -cukrozás nem!) semmi nem használt, már vagy ezer ezzel kapcsolatos kérdést feltettem itt, több anyukaismerősömtől is kértem tanácsot, védőnőtől, gyerekorvostól. Már teljesen ki voltam készülve, mondom feladom lesz ami lesz. Kínáltam, evett, nem evett úgy is jó volt neki, akkor nekem is. A végmegoldás az idő lett. Egyik napról a másikra kezdett el enni, most 14 hónapos, mindent megeszik, nem válogat, már kér is enni "amm amm"-ot. Tehát én is azt mondom, engedd el, majd enni fog, ne keseredj el. Mindig vannak fázisok, lehet az enyém is egyszer csak elkezd válogatni, nem enni, majd újra igen.
2021. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!