Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miota vam gyerekem nagyon...

Miota vam gyerekem nagyon erzekeny lettem. Valtozni fog?

Figyelt kérdés

Allandoan aggodok, mindenbe belegondolok, ha hallok valamit, hogy jaj velunk nehogy megtortenjen. Pl baleset, halal

Meg jobban megerint minden.

Visszall barmikoor ez a regibe?

Ez normalis?



2021. jan. 13. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Legalábbis nálam nem múlt el eddig a 3 év alatt.Hogy normális e azt nem tudom,de sokszor éreztem úgy hogy baromi szerencsések vagyunk hogy egészséges és rendben van vele minden,meg én jó xarul érzem magam amiért bosszankodok ha valami olyat csinál, vagy ha egy helyzetben én borulok ki tőle...
2021. jan. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is buntudatom vam olyankor. Te se birsz aludni?
2021. jan. 13. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmúlt olyan 4 éves korában a gyereknek, most 7, már eszembe sem jut ilyesmi, csak simán élünk és kész..
2021. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia 23,21 évesek és 21 hónapos nagyon gyorsan elhesegetem ha hülyaség villan ba. 21 éves lányom ha nem veszi fel a telót már kattog az agyam mi lehet, nem is nézek olyat ahol elrabolnak vagy bármit csinálnak, mert ha nem hív vissza kattogok, de tudja és próbál figyelni és akikkel van azok telefon számát is elkérem😂😂Idővel jobb lesz, de jó már soha örök aggódás az anya élete🤗😁
2021. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!