Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is érzékenyebbek vagytok...

Ti is érzékenyebbek vagytok azóta, hogy gyereketek van?

Figyelt kérdés

Eddig is érzékeny típus voltam, de amióta babám van...

Most voltunk unokatesóm kislányának ovis ballagásán. Amikor megláttam a gyerekeket, olyan édesek voltak, és rám tört a pityergés. Aztán persze arra gondoltam, ha majd az én kislányom fog ott állni. Nagyon uralkodnom kellett magamon. A rokon kislány anyukája nem könnyezett, de bezzeg én! Egy kicsit ciki is volt, h most miért csinálom ezt? Mit fogok művelni, ha tényleg az enyém adja a műsort? Én is mindig mondtam anyának, h ne merjen sírni :)) Nem értettem mit kell pityeregni. Ja és idegen gyerekek versét is megkönnyeztem. Más is ilyen, vagy csak én vagyok ilyen dilis?


2012. máj. 29. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg igaz.És kifijezetten gyenge idegrendszerű.


14,12,9,2 éves gyerkőcök anyukája

2012. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, én soha nem szoktam meghatódni, vagy sírni. De az anyák napi ünnepségen majdnem elbőgtem magam. Ha meg látom, hogy beteg a gyerekem, vigasztalhatatlan vagyok.

5 hetes volt a kicsikém, amikor kórházba került, mert annyira elkapta egy nátha, hogy majdnem megfulladt. Végigbőgtem az egészet. A nővérkék totál hülyének néztek, amikor ott ültem az egyébként gyönyörű és csak kicsit beteg gyermekem mellett, s bőgtem mint az állat. Mellettünk meg feküdt egy Down-kóros kisfiú. (Az ő anyja be sem jött még látogatni sem.) Azt biztos nem éltem volna túl, ha fogyatékos a gyerekem.

2012. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennél én sokkal komolyabban megváltoztam. Ha valami rosszat, hallok, vagy látok a tévében, ami gyerekekkel kapcsolatos, úgy érzem, hogy meghalok egy kicsit. Napokig nyomaszt a borzalom amit láttam. És akkor ezek még "csak" idegen gyerekek. De képes vagyok egy filmen is zokogni, akár még fél nappal később is, ha eszembe jut.

A tesóm elmesélte a kisfia anyák napi ünnepségét és én azon is bőgtem. Pedig ott sem voltam!

Azóta vagyok ilyen érzékeny, amióta megvan a kisfiam.

2012. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Óóó ne haragudjatok, de akkorát nevettem, mert az első hozzászóló a számból vette ki a szót az utolsó mondatával:-))

Amúgy igen, én is érzékenyebb vagyok, az én tesóm is csak mesélte, hogy mi volt náluk anyáknapján az isiben, én meg úgy zokogtam mint a záporeső.

AZóta is ezen röhög a család:-)

2012. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nem voltam eddig valmai érzékeny tipus. Igaz,hogy még csak 36 hetes terhes vagyok,de már most sírok mindenen. Már egy pelenka reklámon is képes vagyok magamat elbőgni. Nagyon gáz,de ez van. :)
2012. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én szörnyen érzékeny lettem! Előtte is hamar elgyengültem,de egyébként elég karakán és véleménykimondó nő vagyok. Amióta megszületett a kislányom, hiper érzékeny lettem. Nem csak elpityeredek,hanem szó szerint fájdalmat érzek,ha szívfacsarót látok,hallok. Már nem szeretek híradót,Fókuszt, stb. nézni,mert ha látok benne beteg babát,vagy balesetet,és ránézek a lányomra,hát...A múltkor a férjem mondta,h sótlan az ebéd,és én pedig sírva fakadtam. Férjem kislánya is elmondta nekem az anyák napi versét,hát átértékeltem mindent. Sírva gondolkoztam azon,hogy anyukám mit érzett,és mit miért tett annak idején a tesómért,és értem! :)
2012. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:) Csatlakozom!Mióta gyerekeim vannak(már kismamaként is)mindenen,tényleg mindenen képes vagyok sírni,meghatódni elérzékenyülni.Sajnos a negatív híradás is megvisel.Az elején zavart,küzdöttem ellene és én is dilisnek éreztem magam.:) Ma már engedem,nem küzdök és jó hogy ez amitől "dilis" lehetek! :)egy 3 és egy 1 éves srácok anyukája
2012. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, a Híradó az alap, h pityergek, h olyat látok, de akkor itthon vagyok. Csak a férjem lát, ő tudja milyen vagyok, ez nem zavar. Csak az, h mások előtt sem tudom megállni. Miért sírok egy idegen gyerek búcsú versén, és látom h az anyukája valahogy, de vissza tudja tartani. Nekem ez tök ciki volt :)) Meg ha menyasszonyt látok, folyik a könnyem, nem tudom vissza tartani. Bezzeg a saját esküvőmön nem sírtam.
2012. máj. 29. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!