Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem érti meg a család...

Miért nem érti meg a család legtöbb tagja (diplomával) hogy egy egy hónapos babának még az a dolga, hogy egyen+aludjon. Mert ők keltik, hogy éjjel aludjon?

Figyelt kérdés
Mondom én nekik miért fáj,ha éjjel én kelek hozzá úgyis?Amúgy+keltik,és utánna itthagynak és én nem bírok vele.de ezt valahogy senki nem fogja fel,mert ők babázni akarnak.Valami tipp?
2010. aug. 14. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt én se értem ... a kórházban is mondták a nővérek.

én csak megsimiztem az arcát hogy kinyissa a száját és álmában evett. miért kelteném fel....


szólj nekik diplomatikusan hogy ne szóljanak bele - gondolom nincs gyerekük- ha meg van kérdezd meg hogy mi elönyük származott abból hogy felkeltették....


hátha ők tudják a titkot... -nem valószinü-

2010. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem mindenkinél válik be,de én egy kicsit felemeltem a hangomat amikor apukám jött ki az ölében a babával és én meg mondom neki hogy már majdnem aludt,miért vette ki?Ő meg erre azt mondta hogy egy kicsit nyöszörgött.Hát egy kicsit elkapott a harci ideg és elmagyaráztam neki hogy(ez a 6 órási etetés után volt)most este 9 ig ébren lesz és nem fogok vele bírni.Ő megsértődött de aztán engem nem érdekelt mert tudtam hogy legközelebb már nem tesz ilyet.
2010. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú. Ez nem diplomafüggő. Inkább önzőségnek mondanám.

Nem érdekli őket, mi jó a babának, ők játszani akarnak. Nagyon sok családban van ilyenkor összetűzés, megsértődés.

Majd megbékélnek.

Ne hagyd, hogy a gyereket zargassák. Inkább sértődjenek, nyugodtan. Tartsd a gyerek napirendjét, és hagyják pihenni.

2010. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
konkrétan anyósomról és társairól van szó.tehát van gyerekük:)de felfogásuk az nincs.Talán annyi mázlim van,hogy babómat egy bomba se robbantja fel ha alszik:)mondjuk más tészta mikor épp elfele aludna:(
2010. aug. 14. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
szóltál már nekik emiatt??nekem ikreim vannak,4 hósak,anyósomék(azok az áldott jó lelkek...) jöttek látogatóba azon a napon amikor hazajöttünk a kórházból,férjem boltban volt,én beengedtem őket,a kicsik aludtak,lementem a pincébe üdítőért,jövök fel,a gyerekszobából őrült "hát mindketten tiszta apjuk.annyira cukorfalatok a kis kedveskék.nézd meg.mindenük az apjuké.üngyülüm-büngyülüm prüntyőke" fogadott,bemegyek,hát kivették őket a kiságyból,felkeltették őket,és úgy fogták,hogy a fejük lógott.mondtam hogy azonnal adják ide őket,ha nem tudják őket fogni ne fogják,és minek keltették fel őket,erre hogy ha ilyen hangsúllyal beszélek velük ők nem is jönnek,fogták a babáknak hozott ajándékot és elhúztak...halálosan besértődtek,hozzám azóta sem szólnak,hiába kértem én bocsánatot,férjem is kiakadt,néha jönnek megnézni őket de nem foghatják meg.amikor neked is felébresztik,szólj már nekik miatta:)had sértődjenek meg.
2010. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt komolyan,mit kell ennyire félni másoktól...A TE GYEREKED!Ha az én gyerekemet valaki felébresztené,csak azért hogy ő babusgathassa,átharapnám a torkát,az tuti.
2010. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szóltam én már szépen,csúnyán,mindenhogy,de semmi!Egyszeűen képtelenek felfogni!majd nem fogom sose rájuk bízni ezzel azt éik el:(
2010. aug. 15. 10:57
 8/8 anonim ***** válasza:
amikor legközelebb felébresztik,kiabálj rájuk(persze ne túl hangosan),hogy a te gyereked,nem kell ébresztgetni ha alszik,ha még egyszer felébresztik többet nem jöhetnek!próbáld meg ezt.párodnak szóltál már??utolsó előtti válaszoló voltam
2010. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!