Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred újra a 4hónapos...

Miért ébred újra a 4hónapos kisfiam éjszaka? már több mint két hónapja, este 10től, reggel 6ig aludt. Most meg 1kor,3kor fenn nyűglődik.

Figyelt kérdés
csak tápszeres, vízet adtam neki, nem kell.egyébként hamar 5-10perc alatt visszatudom altatni, csak nem értem miért ébred fel?
2008. dec. 2. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nálunk is ez a helyzet, de az én lányom szopizik még. Este 8 - 9 körül van fürdés, el is alszik, de 11-kor felébred. Pár szivás a ciciből és újra alszik, 1-ig, majd 3-ig, 5-ig, végül fél 7 kor ébred. Olyan vagyok mint egy hulla, de ha kell percenként felébredek hozzá. Azt mondják, melege van, fázik, párás, száraz a levegő, jön a foga stb.. Én már mindenfélél kipróbáltam. Aludtunk 20 fokban, 25 fokban, párásitottam, de semmi nem változott. Ja a fogzáson már túl vagyunk, mert 4 alsó és 4 felső foga van. Remélem, hamar elhagyja ezt a szokást és végre újra átalusszuk az éjszakát.
2008. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálun is ez volt a helyzet. A lányom első perctől kezdve végigaludta az éjszakát, 4 hónapos koráig, majd jött a fogzás ( 7 foga van), onnantól kezdve nem aludt rendesen 2x 3x felkelt , nem sírt csak jelezte, hogy "itt vagyok", hamar vissza is aludt( Ő is szopizik). Most 7 hónapos és 1 hete alszik újra éjszaka.( 9- 8ig). Azt mondta a doktornő, hogy a babáknál vannak időszakok, amikor változtatnak a "renden". De idővel minden vissza áll a régi kerékvágásba. Türelmesnek kell lenni. Nem nagyon hittem neki akkor, de most látom, hogy igaza volt. Kitartás, türelem nektek is :)
2008. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, és kiderült, hogy a foga készült áttörni. Mikor ez megtörtént, egész gyorsan visszatért minden a régi kerékvágásba, most megint jól alszik egész éjszaka. 6 hónapos kisfiú anyukája
2008. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez 4hónaposan még nem korai?
2008. dec. 2. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! az enyém is 4 hós koráig este 7-től reggel hatig aludt, azóta nem udom követni, most alakul át az alvásritmusa, de még nem tiszta. Most 5 hós és nincs egy foga sem.
2008. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!