Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan toltodsz fel gyerek...

Hogyan toltodsz fel gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Hogyan kapcsolodsz ki a moluskerekbol?

Van enidod?

A ferjed mit gondol errol?

Ki van addig a gyerekkel?



2021. jan. 20. 00:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtam, hogy a férjem vigyáz rá, amikor futni megyek, vagy kozmetikushoz.


Teljesen természetesnek veszi, úgyhogy ebből sosem volt gond.

2021. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1x nagyszulok vigyaznak ra napkozben, este altatas utan hobbi, plays station, film.
2021. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az alvásidő az énidő.

Férjem reggel 6kor elmegy, este 7mire hazaér. Nagyon így napközben más lehetőségem nincs. (Nagyszülőkre nem tudom bízni, a szomszédba tudom átvinni, ha ugy van, de ott van 3 saját gyerek, így annyira "nem használom ki")

Ilyenkor a legfontosabb rituálé szamomra a kávézás 🙈😅 szépen lefőzöm, elkortyolgatom. Ez beletelik abba az 1 órába, míg alszik a gyerek 🤣 kb első naptól igy van.

Illetve havi 1x elmegyek körmöshöz. Durván 2 óra, addig az apjával van. (Mindig hétvégén megyek).

Nyáron még énidő volt, este mikor elaludt a gyerek, hangulatvilágítással, gyertyákkal, eg fél pohár borral kiültem a teraszra, vagy olvastam, vagy csak bámultam ki a fejemből.

2021. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Heti háromszor járok futni, kb egy óra/alkalom, addig a férjemmel van. Heti egyszer vigyáz rá valamelyik nagyszülő egy délutánt, ekkor kettesben vaguynk a férjemmel. Eleinte csak aludtunk :D, most már eljárunk ide-oda, vacsi, séta, mozi (covid előtt). Jelenleg filmezünk vagy elmegyünk biciklizni, más lehetőség nincs.

Vasárnaponként együtt megyünk kirándulni, vagy étterembe jártunk, nekem ez is kikapcsolódás. Ha egyébként napközben rámjön az 5 perc, hogy szeretnék egyedül lenni, minden további nélkül átveszi a férjem (Otthonról dolgozik).

2021. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Este mikor elaludt, filmet vagy sorozatot nézek, olvasok vagy játszok a telefonomon. Másra nincs energiam, de van, hogy ezekre se, mert 20 perc múlva alszom. Ez van.
2021. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Dolgozni járok. Nagyon szeretem a munkámat, így más feltöltôdésre nincs szükségem. Addig bölcsiben, oviban vannak.
2021. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 lányom van, egy négyéves ovis, meg egy három hónapos. Mellettük otthonról dolgozom és (jelenleg online) suliba járok. Persze ez fárasztó, de feltöltődés a babázás után. A tényleges pihenést pedig esti alváskor tudom megejteni, akkor tudunk a férjemmel filmezni, társasozni. Illetve heti egyszer a nagymamánál alszik a nagyobbik, akkor az egész este szabad (csak a kicsi van itthon). És természetesen a közös programok hétvégén négyesben, illetve néha hétköznap délutánonként, ha van lehetőség, kisgyerekes barátnőkkel. Így amíg a gyerekek játszanak, mi is tudunk picit beszélgetni.
2021. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Van mikor du csendes pihenő alatt is megnézek 1 filmet. Van mikor csak este mikor már alszanak a gyerekek. Van, hogy olvasok. Meg ugye férjemmel is ilyenkor van időnk.

Ami még feltölt és kikapcsol azok az állataink, imádok most jó időben kint lenni az udvaron. Most született 4 db kisgidánk és még van vissza 2 kecskénk. Annyira cukik és jópofák, hogy az ember legszívesebben egész nap dajkálná őket.

2021. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!