Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma megyünk orvoshoz, viszont...

Ma megyünk orvoshoz, viszont a babám sír ha idegennel van 1 legtérben, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy ideje keservesen sír ha idegen van a szobában, de akkor is ha valaki akit ismer és imád lenyírt hajjal és szakállal jelenik meg.


Most megyünk egy igen fontos vizsgálatra, a doktornénire tuti nem emlékszik már, ráadásul fekete nő, és nem igazán látott fekete bőrű embert mióta elkedzte felfogni a körülötte lévő világot.

Fontos lenne hogy ne végig bőgje a vizsgálatot, hanem megmutassa miket csinál.

Készítettem videókat a biztonság kedvéért, de van esetleg bármi amit lehetne tenni, hogy ezt megelőzzük?


Bármi praktika? A gyógytornásznál eltorzult arccal sírt, pedig egy imádnivaló 25 körüli nő, a kardiológus viszont nem zavarta, pedig a kopasz férfiaktól különösen sokat sír, az meg kopaszodott.


2021. jan. 29. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
nem tudsz ezzel mit kezdeni sajnos. de a gyerekorvos erre fel van készülve
2021. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Sokat segítene, ha leírnád, mennyi idős
2021. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8.5 hónapos, kicsi még.
2021. jan. 29. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen természetes viselkedés.. Szeparációs szorongásnak hívják. Életkori sajátosság. Nem tudom miért kerítessz mindennek ekkora feneket? Mindneki túl fogja élni, a gyerekedben sem fog akkora nyomot hagyni.
2021. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy sírni fog, vagy nem. Ha fog is, nem dől össze a világ. Látott már ilyet a doki. Sőt, nekünk is kellett videóval mutatni egy dolgot, mert úgy belém volt bújva különben, és akkor épp nem volt arra felesleges 20 perc, hogy megbarátkozzanak. Nem lesz semmi baj, ne feszülj így rá.
2021. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem feszültem rá, csak ezen a vizsgálaton múlt, hogy milyen gyakran kell járjunk. Nagyon profik voltak egyébként, a gyógytornász kezén kék kesztyű volt és úgy mozgatta mintha madár lenne, úgy összepajtiztak a végére, hogy fogta a kezét, pedig hatalmas sírással indult. Míg a gyógytornász lefoglalta, a doki megvizsgálta. Le a kalappal 🙂 videókat is megnézték, így nem kell menni 3 havonta, kb 1 év múlva szeretnének újra látni.
2021. jan. 29. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt akartam írni hogy vidd a kedvenc játékát vagy amit ismer otthonról es érdekli. Én mutogatni szoktam nekik mi micsoda, a váróban (ha belehrt menni egyáltalán) akkot az ablakhoz viszem őket hogy ne a sok embert lássák, es nézzük mi vab kint.
2021. febr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!