Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy egy éves babát hogy...

Egy egy éves babát hogy lehetne atszoktatni a saját ágyába ? Vagy már késő ?

Figyelt kérdés

Első baba ,és sajnos néhány dolgot jól el ......


Gyönyörű,kényelmes kisagya van ,amiben kb 3x aludt pár órát .

Az első pillanattól velem alszik egy ágyban. Eddig néha ha nappal elaludt az ugraloban át tudtam tenni a saját ágyába ,de kb 3 hete nem hajlandó egy pillanatig sem ott maradni .


Mindent megpróbáltam. Kimentem ,hagytam hogy üvöltson. Ott ültem mellette , simogattam közben , volt hogy ki vettem néha megnyugtattsm,volt hogy egyáltalán nem vettem ki bármennyire sírt ,de S végén kb 1.5 óra után mindig feladtam . Volt hogy már hanyasig sírt , és nem hiszem hogy mostanában nélkülem fog aludni.


Óránként 1x 2 percet szopizik. Szerintem csak ellenőrzi hogy ott -e vagyok . Így abszolút nem tudok pihenni ... Valakinek van esetleg valami ötlete ? (Egy szobában alszunk ,azt még hozzá teszem)



2021. jan. 30. 14:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van , másrészt hiányozni fog neki a cici ,ha egyedül lesz ( nélkülem ) és még cicit sem kap ... Nem tudom mit kellene tennem hogy mindkettőnknek jó legyen . Nekem is sok lesz a háztartás ,munka, gyerek és ezt mind alvás nélkül . Az egyik ismerősöm mondta egyszer hogy egy boldog gyereknek boldog anyára van szüksége. És ezzel abszolút egyet értek . Egy anya mindent megtesz a gyermekeert ,de azért saját magunktól sem vonhatunk meg mindent . Ha csak napi 6-7 órát aludthatnek minden szuper lenne ... De aztán lehet hogy csak át kell veszelnunk az elkövetkezendő pár hónapot és utána magától jobb lesz minden ...
2021. jan. 30. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!