Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap hurcizott babának...

Egész nap hurcizott babának nem károsul a mozgásfejlődése?

Figyelt kérdés

Fél éves a lányom, nyűgösebb napokon egyszerűen letehetetlen, akkor tényleg csak akkor nincs rám kötve, amikor sikerül elaltatni és átvarázsolni az ágyába. És ilyenkor azért megfordul a fejemben, hogy oké, hogy hurci meg anatómiai testtartás, meg megtámasztott hát meg minden kutyafüle, de azért mégis csak egy bizonyos pózba van kényszerítve, ahol ugye a szabad mozgása meglehetősen akadályozott.

Ez ugye nem káros? Ti hogy oldjátok meg az egész nap tapadó babátok megfelelő mozgását?


2021. jan. 31. 16:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%
19 szerintem többen leírtuk: hasznosabb a babának ha szabadon van, mozoghat. Ezen az állásponton vannak. Milyen érvet szeretnél? Vagy szeretnéd tudományosan igazoltatni, hogy a babáknak hasznos a minél több szabad mozgás? Azt hittem ez evidens. De te is próbáld meg értelmezni az eredeti kérdést és a rá adott válaszokat. Nem azt nem támogatják, hogy elvidd benne valahova a gyereket, hanem hogy napont a hosszú, véget nem erő órákig rad legyen kötve a szabad mozgás HELYETT. Értem én, hogy szereted a kendőt de próbáld meg nem kiforgatni a leírtakat.
2021. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
30%

De a kérdező nem a szabad mozgás HELYETT köti magára, hanem mertnincs el ilyenkor a földön, mert kézben szeretne lenni, de azt nem bírja és magára köti, hogy tudjon haladni mással is és a gyerkőc is megnyugodjon. A szabad mozgása max akkor sérülne, ha akkor se tenné le, akkor is felvenné hosszú órákra, amikor a gyerek láthatóan, hallhatóan, érezhetően menne.

Btw nem vagyok kendőfanatikus, bármennyire is azt gondolod. Csak nem szeretem ha bármiről ellenőrizetlen infók keringenek az interneten. Ez a "szerintem" meg a "gyógytornászom" mondta (forrás megjelölés nélkül), nekem ez a kategória.

2021. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
21%
Hurci meg a szopi meg a cicifüggő meg a cicista. Mennyi hülye dedós felnőtt vállal gyereket...
2021. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!