Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El fog mulni ez a hozzaallasom?

El fog mulni ez a hozzaallasom?

Figyelt kérdés

Lassan négy hónapja hogy szültem, de egyszerűen nem szerettem, ha masnal van a gyerekem. Nem feltes ami bennem van, csak nem tudok valamiert megbaratkozni a gondolattal, hogy a szuk kis csaladunkon kivul mas is osszefogdosta, vagy nem tudom hogy fogalmazzak.

Ha a gyerek az apjanal, aposomnal, vagy az en nagyanyamnal van nincs bennem ez az erzes, de parom noi felmenoinel valamiert mas a helyzet. Nem az van bennem, hogy leejthetik, csak szimplan ok ne fogjak. Pedig eleg jonak mondhato a kapcsolatom veluk szembe.

Tudom hogy ez eleg sz.r hozzaallas es próbálok rajta javitani, magamat fejleszteni, mostmar ugyahogy elfogadom ha naluk van, mert tudom hogy a gyereket kell nezni, de kibujik belolem az anyatigris(?). Foleg mikor megjegyzest kapok, hogy tapszerezzem a gyereket, mert nem fejlodik rendesen. (2470grammal es 48cmel született, most 6kilo es 60cm) na ettol teljesen a falra tudok maszni, hiaba mondom nekik, hogy de van eleg tejem, akkor nem gyarapodna ilyen szépen, ok jobban tudjak hogy a gyerekem nem fejlodik jol.



2021. márc. 17. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Kamu
2021. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát az egy kicsit fura, hogy Apósoddal nincs baj, de Anyósod ne fogja meg. Amúgy valószínű az a bajod,hogy a párod női felmenői pofáznak bele a gyerek dolgaiba és hát ezt senki se szereti. Jó lenne ha a férjed kiállna értetek és megmondaná, hogy nem fogjátok tápszerezni, ti tudjátok mire van szüksége (meg a gyerekorvos és védőnő) és az ilyen kedves kéretlen tanácsokra nem vagytok kíváncsiak.


Egyébként ezt az egész más ne fogja meg jelenséget pedig fejben kell lerendezned. Én azt gondolom, hogy ha egy erős, magabiztos csapatként látnád magatokat a férjeddel, akkor könnyebben engednéd ki a kezedből a gyereket hiszen könnyebben le tudnád tojni az okoskodók véleményét.

2021. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hetkoznap szoktak jonni, akkor parom dolgozik szoval o ebbol kimarad altalaba. De mindig mondom neki es nemegyszer felhivta mar oket hogy ne bszogassanak a hulyesegeikkel. De ok csakazertis jobban tudjak erre parom valasza mindig az, hogy "akkor egyel te tapszert" es rarakja a telefont
2021. márc. 17. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
Kamu
2021. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

"Amúgy valószínű az a bajod,hogy a párod női felmenői pofáznak bele a gyerek dolgaiba és hát ezt senki se szereti."


Szerintem is erről van szó, gondolom sem a férjed, sem apósod, sem a nagyanyád nem dumál bele a dolgaitokba kéretlenül. Anyósodékkal szemben meg valószínűleg ott van benned ez a tüske, hogy ők igen, többszöri kérés után is. Jónak mondható kapcsolat ide vagy oda, ha nem változtatnak ezen, én egy idő után biztos mondanám, hogy csak akkor lehet jönni az unokához látogatóba, ha nem az lesz a téma, hogy mit eszik, meg hogy te mit hogyan csinálsz/nem csinálsz. Most kell őket leállítani, semmi szükséged erre még hónapokig, évekig.

2021. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Soha sem fog elmúlni!
2021. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Az en lanyom 68 cm es 6400 gramm... na ha valaki akkor en mondhatnam hogy a sulya necces bar a gyerekorvos es vedono szerint is ok mert jol nez ki. Nalatok a suly tobb mint jo. (Egyebkent en is szoptatok) viszont valoszinuleg tenyleg azert nem akarod a kezukbe adni mert okoskodnak... mert en nem ereztem ilyet meg soha amit irsz.
2021. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3%
Kamu
2021. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!