Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik igény szerint szoptatnak...

Akik igény szerint szoptatnak vagy hasfájós a babájuk hogy tudnak menni akárhova is babájukkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem akkor nem tudni mikor fog megéhezni vagy mikor jön rá a hasfájás, nem?
2008. dec. 4. 15:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De akkor így hogy mentek pl.sétálni, dokihoz, stb.?
2008. dec. 4. 15:37
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én akkor szoptatok,mikor megéhezik a picim, és így ő maga alakította ki magának a napirendjét.ugyanúgy kialakul a rendszer,csak így a baba ritmusa az irányadó. most leszünk 2 hónaposak,bárhova el tudok menni vele szorongás nélkül.
2008. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én írtam az előbb is, elfelejtettem írni,hogy mi nem vagyunk hasfájósak
2008. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia mi viszont hasfájással küszködünk,most próbáljuk az Infacolt.Eddig igény szerint szoptattam,és úgy kialakult a napközben 2 éjjel a 2,5 óra.Eközben bárhová eltudtunk menni.A minap a spárban vásárolgattunk míg ő alukált.Most védőnőm tanácsára próbálom kitolni az étkezéseket 2,5-3

órára.Ma szépen be is tartotta,úgyhogy nyugodtan te is kísérletezz,ki fog alakulni.

2008. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A hasfájás legtöbbször este jelentkezik, nálunk így volt.

Hogy hogyan? Nehezen:-) Én is igény szerint szoptattam, és biza rettegtem a dokitól, hogy ha sokat kell várni, éhes lesz. De nem vagyok szívbajos, bárhol megetetem. Nem volt ritka, hogy séta közben is inkább megálltam, és megetettem, minthogy végigüvöltse hazáig az utat.

Most télen, ez némileg nehezebb, bár a védőnőhöz akkor is be tudunk menni a váróba, mert nyitva van.

Nekünk olyan 3 hósan alakult ki egy nagyjábóli rend.

Próbáld indulás előtt mindig megkínáli, hogy egyen, és akkor talán kibír egy utat. Ha kocsiztok, a kocsiban is meg tudod szoptatni , ha kell.

2008. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Látod én pont ezért nem etetem a babámat igény szerint! :)
2008. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia mi viszont hasfájással küszködünk,most próbáljuk az Infacolt.Eddig igény szerint szoptattam,és úgy kialakult a napközben 2 éjjel a 2,5 óra.Eközben bárhová eltudtunk menni.A minap a spárban vásárolgattunk míg ő alukált.Most védőnőm tanácsára próbálom kitolni az étkezéseket 2,5-3

órára.Ma szépen be is tartotta,úgyhogy nyugodtan te is kísérletezz,ki fog alakulni.

2008. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem igény szerint szoptattam, állandóan sírt, nem akart aludni. Végül mire rájöttem mit is szeretne... Akkor kapott cicit, mikor kérte és sokat aludt, kiegyensúlyozott, jó kedvű lett végre. A mai napig imád szopizni és lassan 11 hós. Nehezen tudtunk kimozdulni hosszabb időre, de nem bántam. Valahogy mindig megoldottuk, megszoptattam én az autóban is. :) Vagy az orvosnál is. Ha éhes éhes. Most már nincs gond, amikor elkezditek a hozzátáplálást szabadulsz, és több időd lesz. Addig élvezd ki, hogy ő csak a tied amíg szopizik.

Két szopi között el tudtok menni valamerre. Egy idő után kitapasztalod és tudod mikor fog cicit kérni kb. :)

2008. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is igény szerint szoptatok, most 10 hónaposak vagyunk. Kislányom kiegyensúlyozott, mosolygós baba, sosem fájt a hasa, beteg sem volt idáig. Én megetettem bárhol...:)
2008. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
kislányom 3 hónapos, igény szerint szoptatok, de magától beállta 3 óránkénti evésre. Ha valahová megyünk hozzá igazítjuk az indulást, eszik és utána indulunk. A napokban voltunk vásárolni. Mikor jött a kajaidő, be egy pelenkázóba (pl.:McDonalds) megetettem és mehettünk tovább. Ő nem hasfájós!
2008. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!