Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nem igény szerint szoptat...

Akik nem igény szerint szoptatnak, mikortól aludta át az éjszakát a babátok?

Figyelt kérdés
Én kb 3-4 óránként szoptatok, éjszaka is, és nagyon fáradt vagyok az állandó keléstől. A babám 2 hónapos, hamar visszaalszik utána, max egy órát van fent szopival együtt, de nagyon nehezen alszom vissza. szóval kb 1, 1,5 órát alszok két evés között.6 kor kel reggel, onnantól indul a nap... Tudom, hogy most még korai, de kb mikortól remélhetem? Már hulla vagyok...
2010. nov. 14. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 óránként szopizott kb. 3 hónapos korától 6 hónapos koráig átaludta az éjszakákat. Ahogy betöltötte a 6 hót, mintha kicserélték volna. Elkezdett megint 2-3x kelni éjszakánként. Akkor úgy gondoltam, hogy fejlődési ugráshoz értünk, és minden egyes alkalommal adtam neki cicit. Ehhez szépen hozzá is szokott, úgyhogy most 9 hónaposan kezdi ismét elhagyni az éjszakai evéseket! De most is ébredünk éjjelente, mert most meg jön a foga fölül, de már nem kér cicit, 10 perc alatt visszaalszik.
2010. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21 hónapos kisfiam még 1-2x ébred, főleg most mert jön a foga. Majd megszokod:)
2010. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!4 és fél hónapos,3 óránként eszik!Éjszaka ott tarunk,hogy este eszik 9 körül,és majd csak hajnal 3-5 között valamikor!Viszont éjféltől meg a cumit dugdosom,amihez ugyanúgy kelni kell,van hogy fél óránként!:(Szóval nem sokra mentem azzal,hogy éjszaka már nem szopik:(
2010. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!