Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől nem alszik a baba...

Mitől nem alszik a baba éjszaka? 17 hónapos a lányom.

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött nála,hogy nem sokat alszik éjszaka.Fél kilenckor lerakom aludni és 10 től fent vagyunk egész sokáig.1-másfél órát alszik utánna megint felkel.Tiszta a pelus,nem éhes,napirendjén nem változtattam semmit sem.Próbálom visszaaltatni de nem alszik vissza vagy ha vissza is alszik nagyon nehezen..Olvasok neki mesét,altatót énekelek neki de semmi nem vállik be.Most is fent vagyunk.Mit tanácsoltok?
2021. márc. 25. 23:21
 1/7 anonim válasza:
Fog?
2021. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet a fognak van köze hozzá.Habár eddig amikor jön a foga aludt éjszaka van hogy felkel de utánna visszaalszik.
2021. márc. 25. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszèdfejlődès? Örlőfog?

Vannak ilyen időszakok, amikor borul minden.

2021. márc. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kap enni? Tápszert,tejet?

Nekem a 14 hónapos fiam csinalja most ugyanezt,de ha kap tápit,akkor szepen vissza alszik.

2021. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb ennyi idős volt a lányom, mikor nála is volt ilyen korszak. Mai napig nem tudjuk, mitől volt ez, pár hónapon belül elmúlt. Ő abban az időszakban kezdett járni, nem tudom, van-e köze hozzá.
2021. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagy nehezen elaludt a lányom.Csinálok neki mindig tápszert de az párszor csak nagyon keveset iszik belőle.

Reggel néztem és jön a foga úgyhogy valószínüleg ez az oka.

2021. márc. 26. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartàst akkor, visszatèe majd a megszokott rend :)
2021. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!