Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel sűríthetem a tápszert?

Mivel sűríthetem a tápszert?

Figyelt kérdés
6hónapos a kislányom és már csak reggel és este fogadja el cumisüvegből a tápszert,viszont én még a tízóraira is adnám neki,de úgy csak kanalanként fogadja el,viszont ahhoz túl híg... :(
2010. aug. 20. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tegyél bele kevesebb vizet, és sűrűbb lesz. Viszont ez esetben mindenképpen gondoskodni kell a folyadékpótlásról.
2010. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tejpep?
2010. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miert akarod suriteni??? arra ott a tejpep, de a tapszer surubben nagyon edes es nem viszel be eleg folyadekot
2010. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tízóraira adjál neki tejpépet!

A tápszert szerintem nem igen lehet olyan sűrűre csinálni, hogy kanalazható állagú legyen. Ahhoz rengeteg tápszerre és nagyon-nagyon kevés vízre lenne szükség, de akkor kb. egy adagnyi kajához egy fél zacskónyi tápszer kéne.

A tejpépek meg amúgy tudják ugyanazt, mint a tápszer (úgy értem köztes, kiegészítő étkezésnek, 6 hónaposnak már tökéletes).

2010. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tápszer keverése nagyon veszélyes, ha módosítod. Nem javaslom!!

Adj tejpépet.

2010. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se a tápszert sűrítsd! Tízóraira adj neki tejpépet vagy sinlac-ot. Vagy kezdjétek el a gyümit ha még nem evett és kapjon azt:)
2010. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én tejpéppel szoktam,bár csak éjaszkára teszek bele neki egy-két kanállal. napkozben pedig csak simán atejpépet adom. a gyümölcsöset imádja a babám.
2010. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!