Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordjam a maszkot vagy sem?

Hordjam a maszkot vagy sem?

Figyelt kérdés
Lehet megfertőződtem coviddal, bár még nem biztos. Apósom 2x produkált negatív antigén tesztet, miután múlt héten a kollégája pozitív lett, majd a harmadik teszt + lett neki is 7 nap elteltével, sajnos. Húsvét hétfőn voltunk náluk, én, a férjem és a 4 hós fiunk. Ők maszkban voltak, mi nem (kávéztunk). A szobában kb 15 percig voltunk és nem jöttek közel hozzánk, de ugye ez semmit sem zár ki. Tegnap a férjemmel elvégeztünk itthon egy gyorstesztet, vérből, ami IgG-t és IgM-et is mutat, mind 2 negatív. Holnap megyünk antigénesre is (Itt Szlovákiában ingyenes, bármikor mehetsz, sőt, hetente kötelező is). Bnőm szerint hordanom kéne a maszkot a baba miatt itthon egész nap. Férjem szerint hülyeség, mert nonstop együtt vagyunk. Nem puszilgatjuk, állandóan mosom a kezem, a rágókákat, cumit forró vízben,de szerinte ha beüt a krach akkor édesmindegy. Egyébként mára kapar picit a torkom és fáj a fejem is, de ez eddig is fennállt, allergiás vagyok sokmindenre és állandóan kapar a torkom, a fejem pedig a frontra fáj mindig, de persze kitudja.. Szerintetek?
2021. ápr. 8. 10:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem tegyétek fel a kérdést, hogy mindent megtesztek-e, hogy megvédjétek a gyereket és magatokat.


Emberek ezrei unatkoztak otthon, meg kényelmetlennek találták a maszkot, aztán reggel bekerültek a kórházba, este intenzív, másnapra meghaltak. Te sem tudhatod, hogy reagálnátok rá.

2021. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező! A 2. válaszoló vagyok. A férjem is a Jabilból hozta haza a koronavírust! (Tiszaújváros)

6500 fős gyár, simán bementek sajnos az emberek enyhe koronavírusos betegséggel dolgozni!

A férjem elkapta, tőle én... És 38 évesen tüdőkárosodásom lett, hörgőszűkületem, és a vérképem tropa!!

Mégcsak nem is dohányzom (férjem sem), és előtte egészséges voltam!!

Folyamatosan gyógyszereket szedek december óta!!

És a károsodásom valószínűleg maradandó!

2021. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
49%

8-as, ne legyél már idióta, jó? Elég, ha az APA elmegy a boltba és ott összeszedi, már viszi is haza. Anya meg a baba úgyis elkaphatja, hogy ki sem mozdulnak a lakásból - az meg eleve nem egészséges.


Kérdező, csak ha tényleg félsz, hogy megfertőzheted, de sokkal nagyobb az esélye, hogy bárhol máshot-mástól kapja el.

Attól, mert van egy gyereked nem zárkózhattok be nulla interakcióval - se te, se a férjed. Az lehetetlen.

2021. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%

17-es, te tudsz olvasni?

A férj HORDJA, a férj kollégái húzzák le. Funkcionális analfabétaként talán nem kéne osztani az észt.


Tudod, én hiába hordom normálisan, ha a másik full leszarja.

2021. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!