Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorló anyukák, nektek mi a...

Gyakorló anyukák, nektek mi a véleményetek erről a videón látható babamegnyugtató technikáról?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok még (23. hétben járok), lassan próbálok már felkészülni valahogyan arra az időre, mikor már kint lesz a baba. Keresgélés közben találtam ezt a videót és elsőre elég meggyőzőnek tűnik, de mivel nincsen a környezetemben olyan személy, akitől megkérdezhetném (barátnők nem szültek még, vagy nem akarnak gyereket, anyámmal nem tartom a kapcsolatot, anyósom pedig kijelentette, hogy semmiben sem fog segíteni, mert neki sem segített senki), hogy ez valóban működhet-e vagy sem, gondoltam, megkérdezem tőletek.


Itt a link a videóhoz:

https://www.youtube.com/watch?v=j2C8MkY7Co8


2021. ápr. 11. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van amelyik babánál működik, de tapasztalatom szerint ha ok miatt sír, pl hasfájás, vagy álmosságg, éhség, akkor ettől nem fogja abbahagyni, ha meg nyűgös, előbb akar az anyujájához bújni. Itt inkább azért sírt szerintem, mert idegen helyen volt, idegen emberrel. Azt nem olyan nehéz kezelni. Ha viszont a fenti dolgok miatt sír, a fejedre is állhatsz akkor se hagyja abba.
2021. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam és nagyon elvétve vált be. (Mint más ezer ringatási próbálkozásom :D)
2021. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy működik. Majd próbáld ki, ha tetszik. Mindenfélét érdemes megpróbálni, míg az ember ismerkedik a babával. Es vannak jó videók, pl a ferjem egy youtube videó alapján fürdette a fiunkat és nagyon jól ment első pillanattól. Viszont foghattuk akárhogy a hasfájós, nagyon bújós babánkat, csak mellen nyugodott meg általában 🤣 pedig mennyi mindent összeolvastam én is a témában.

A Babadoktor nevű csatornán van egy 23 videóból álló playlist, a címe Újszülött gondozása, BABAÁPOLÁS. Azt nagyon ajánlom, hogy nézd végig, abból szinte minden másodperc hasznosnak bizonyult nekünk.

2021. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek maximálisan egyet. 4 hetes a babám és egy csomó szülés utáni felkészítésen voltam meg voltam szoptatási tanácsadások tömkelegén, néztem egy csomó videót...Aztán rájöttem, hogy ku*vára nem válik be sose az, amit mondanak :D Ki kell mindent kísérletezni, hogy a te babádnak mi jó. Sokszor olyanokat csinál, hogy a doki se hisz nekem
2021. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami minden babánál beválik az a csititgatós cssssssss hang (fehèrzaj) vagy a mèlyebb hangon hmmmmmmmm hang monoton hangoztatása. Illetve a nagyon picik a bepólyálást is szeretik, mert kicsit olyan èrzèst ad Nekik, mintha mèg a pocakban lennènek.

Egyèbkênt hasfájásra, meg megnyugtatásra a hordozókendő is segítsèg lehet.

2021. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő anyaként nem fogod ilyen biztos kézzel fogni a babát. Egy pár hetes baba nagyon kicsi, hihetetlenül puha és törékeny. És nagyon fogsz aggódni, hogy le ne ejtsd, hiába fogod 3 kézzel. :) Majd ha ott tartasz, rá fogsz jönni, hogyan tudod megnyugtatni a babádat.
2021. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden baba más és más a megoldás hozzá. Ekkora bébit ilyen stabilan még 3.gyerek után sem tudnék, mernék fogni😳
2021. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4# bocs, de hogy voltál ilyeneken? Covid miatt amit én találtam egyet se tartanak meg normálisan. Linkelnél nekem helyet, ahiva lehetne menni?
2021. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Október-novemberben lehetett menni, utána online. Tanácsadó pedig házhoz is jön, én a kórházba mentem hozzá :)
2021. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokra mész vele, ha el is hallgat arra a két percre, amíg ezt csinálod. Vagy meddig kéne folytatni? Ráadásul elég hamar túl nehéz lesz ahhoz, hogy így megtartsd. Nekem is átküldték ezt a videót szülés után, és igen elhallgatott a baba, ha ezt csináltam, de hogyan tovább? Hosszú távon sajnos nem sok gyakorlati haszna van.
2021. ápr. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!