Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visít állandóan?

Visít állandóan?

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hónapos és mar hisztizik. Van ilyen? Tudom h majd később jönne. De szó szerint ha véletlenül nem úgy alakul valami,nem adom oda rögtön, stb, visít, ordít. Már a hajam tépem, komolyan. Magnézium fogy rendesen.

Imádom, okos, ügyes, cuki. De ez a virnyogás kikészít. Nyilván már én sem vagyok a legtürelmesebb... De sokszor azt sem tudom mi baja. Egyszer csak kezdi a hisztit, pedig figyelek rá.

Tanácsok?


2021. ápr. 16. 15:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Fú neked fel fog robbanni a fejed ha beüt a dackorszak és akár a boltban is földhöz vágja magát 😂😂
2021. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolso, lehet. Trenírozom magam. :) Most mit csibáljak. Hazudjam h mosolyogva elvezem h visít? Van ilyen? 😃

Inkább az van bennem, h nem szeretném ha a rosszul reagálás miatt legyen "idegbeteg" hisztis kisgyerek. Es most nem az általános, elfogadott hisztikre és dackorszakra gondolok. Mert tudom h az lesz és kész, természetes. Csak ismerek olyan gyermekeket akiknél ez már túlnőtt a normális kategórián.

Nem akarom "elrontani" a kislányom. Értitek hogy ertem, ugye?

2021. ápr. 16. 16:59
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez ilyen, szokj hozzá. A többit meg túlgondolod, nem lesz semmi baja ha kicsit nem foglalkozol a hisztijével.
2021. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Normális. Az enyém is 10 hónapos (pont ma 🙂), és simán balhézik velem, ha nem adok neki oda valamit (pl telefon, szemüveg, bögre, távirányító és hasonló tiltott gyümölcsök), vagy ha bármi okból épp nem veszem fel amikor szeretné, netán becsukom a rácsot, ami éppen őmiatta van a konyha és az étkező határán...stb.

Csak ő még a szepából sem jött ki, ami rátesz egy lapáttal. De azért már érezhetően leszálló ágban van, mármint a szepa, úgyhogy reménykedem. Mondjuk engem nem ért váratlanul, meg nem is készülök ki tőle (egyelőre 😃), mert van egy bátyja, akivel már végigcsináltam.

Kitartást!

2021. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Jaj igen a telefon meg a távirányító a minden. Még alig tipeg meg mászik, de azokért szerintem akadályfutást rendezne. És rendez is. 😅

Jó, akkor nem kórod. 🙈

Köszi mindenki!

2021. ápr. 16. 18:53
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni, az én gyerekem 14 hónapos és még mindig ugyanez a műsor megy, sőt. Ha fel akarom venni, ő pedig nem akarja, hasra vágja magát 🙈
2021. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Enyém is 10hónapos, szokott ilyet csinálni. Ilyenkor próbálom elvonni a figyelmét vlmivel, időnként bejön pl.kedvenc dalát énekelem, mutatok neki vlmi mást stb..
2021. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!