Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós babával, hogy éltétek...

Bukós babával, hogy éltétek meg a bukós időszakot?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiam nagyon sokat bukik párszor előfordult, hogy csak vizet bukott hol ott nem is ivott. A doki nem mondta, hogy refluxos lenne pedig 100% hogy az. Nektek volt valami ami segített?
2021. ápr. 28. 06:43
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
lehet, hogy csak sokat eszik, és nem büfizik utána rendesen?
2021. ápr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van, hogy nem büfizik rendesen akármit csinálok vele, viszont néha nagyon jót büfizik mégis bukik
2021. ápr. 28. 06:58
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
szoptatod? esetleg próbáld meg, hogy evés közben kicsit megálltok, megbüfizteted, és utána folytatja az evést
2021. ápr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tápszeres,néha ijesztő milyen sok vissza jön neki
2021. ápr. 28. 07:09
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
akkor valószínű, hogy tényleg gyorsabban, többet tud enni. szerintem próbáld meg, amit írtam, esetleg egy picit kevesebbet adj neki. ha éhes, úgyis észreveszed. nekem akkor buktak a fiaim, amikor túlették magukat
2021. ápr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt nagyobb bajom is mivel hasfájós volt és rengeteget sírt. A bukási probléma ahhoz képest csak egy picike kellemetlenség volt.

Amúgy kipróbáltam mindent de semmi nem segített. Csak az idő. Egyszercsak kinőtte. Amíg a súlya jó addig nem kell ezen pánikolni.

2021. ápr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is bukott a gyerek, rengeteget. Milyen tápszert kap? Nekünk váltás után kevesebbet bukott (bár még mindig sokat. . Viszont refluxosként nagyon oda kell figyelni, hogy evés után csak hasra rakd le, ha már forog majd, akkor is.

Ha pedig elég idős lesz, és kezdhetitek a hozzátáplálást, sinemilt ajánlok.

2021. ápr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bukott rengeteget, azt hittem nem marad benne semmi. De szépen hízott emelett. Hasfájós, szoptatott baba volt. Még a hozzátáplálás sem segített, simán visszabukta a püréket is, pedig sinlaccal sűrítettem. Mikor felállt (8hó) lett jobb a helyzet és utána szűnt meg pikk-pakk a bukás. Szervi probléma nem volt. A túlélésem: sok-sok textilpelus a ház minden pontján készenlétben, napi többszöri átöltözés, matracvédő.
2021. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom refluxos volt.

Meg kellett döntenünk az ágyát úgy, hogy a fejrésze magasabban legyen + kapott sűrítőt + evés után függőlegesben tartottam legalább fél óráig + hosszasan büfiztettük.

De az az igazság, hogy onnantól, hogy már önállóan hasra fordult; teljesen mindegy volt, hogy mit csinálunk. Ahogy megnyomódott a pocakja, azonnal jött ki belőle.

Egyébként Őt ez egy cseppet sem zavarta. 1,5 éves korára nőtte ki.

2021. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én írattam fel bukás elleni tápszert. Az nagyon sokat javított a helyzeten
2021. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!