Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény Torna vélemények?

Dévény Torna vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7 hónapos babám forog, de az sem az igazi hamar elfárad van hogy nemis fordul át csak sír míg meg nem fordítjuk.. Kuszas nyomát nemis látom, így gondolkodtam rajta hogy elvigyem egy állapotfelmérésre. Kinek milyen tapasztalata van vele velük? Segített a babanak a fejlődésben?
2021. máj. 14. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes


Legfeljebb azt mondják, hogy nem kell menni, de ez legyen a legkisebb baj.


Èn nem vittem, hamar dorgott tartotta magát.

De csak körbekúszott.

Mászni elkezdett viszonylag hamar, de 6 hónapig nem indult el utána lábon, pedig hamar állt egyedül.

Felállni kapszkodás nélkül viszont jàrás után tanult meg, és állásból ült le, nem kiült mászásból..


Nah a lényeg, hogy utána ezek visszaütöttek neki..

Igaz hamar helyrehozzuk, de sok idegeskedéstől kíméltem volna meg magunkat, ha akkor elviszem amikor a barátnőm felvetette a kúszás hiányánál.

2021. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ajánlom. Elviszed, a gyógytornász felméri és megmondja hogy van-e szüksége a kezelésre. Ha nincs, azt is meg fogja mondani, olyan sok a jelentkező, hogy feleslegesen nem fog hívni benneteket. A lányom helyzete más volt, 6 hetes korától kezdve hordtam a tornára. Nyilván sosem fog kiderülni, hogy mi lett volna, ha nem teszem. De azt gondolom, hogy nagyon sokat köszönhetünk neki. Minden jót kívánok nektek
2021. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Segített. Vidd el felmeresre.
2021. máj. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is segített. Vidd el felmérésre. Olyan sok jelentkező van, hogy feleslegesen nem fogják kezelni, azon ne aggódj.
2021. máj. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha izomtónus eloszlási zavara van, akkor igen. Nálunk enyhe hipotónia kis nyaki feszességgel volt, ennek ellenére csak rövid ideig kezelte és tovább is küldtek minket más szakemberhez, mert ezek annyira enyhék voltak hogy nem indokolta a lemaradást. Szóval feleslegesen tényleg nem kezelnek.
2021. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából én azt veszem észre hogy a lábai nagyon feszesek, nem engedi azt sem hogy tornaztassam
2021. máj. 16. 22:25
 7/7 anonim válasza:
Abszolút érdemes! Akihez mi jártunk nagyon jó szakember volt.
2021. máj. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!