Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha alszik a baba egyedül...

Ha alszik a baba egyedül lehet hagyni ameddig lezuhanyzok?

Figyelt kérdés

Nővérem lányára vigyázok ma de én nem tudom egyedül hagyhatome kb 10 percre.

Kiságyban alszik nem esne le.

Félek hogy megijed ha felebred hogy nincs mellette senki vagy a víz miatt nem hallom meg ha sír.

9 hónapos


2021. máj. 25. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdek megnyugodni,hogy nem csak nekem beteges ez xd

Felvillant a hipochonder érzékelőm.


Nem azért vagy lepontozva mert te megmondtad,hogy hogyan gondolod.

Hanem azért,mert bogarat ültetsz a fülébe.Zuhanyozni alvó baba mellett teljesen normális,mikor máskor lenne idő rá? Apuka nem mindig van ott,ha esetleg nincs akkor nem is zuhanyoznál? Mindig meg kell tudni oldani a dolgokat egyedül is,és a gyerekbe se szabad passzívan bele paszírozni,hogy anya minden nyikkanásra ott van.:D


Nekem tényleg kelt már fel a baba mialatt zuhanyoztam.Bébiőr is létezik,hallgattam zuhany alatt.

Sírni nem sírt,de keresett.Kibírta ameddig kiszálltam és felkaptam egy köntöst,sőt! Azta mindenit még életben is van,és már 2 éves.Majd ha idősebb lesz és bevillannak ufo rablás emlékei majd kezdek aggódni,addig semmi baj azzal ha 2 percig el van magában is.Annyit azért tudni kéne.:D

2021. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy 11es kövezz meg, de van az a nyűglődős hang, amire nem ugrok egyből a 3 hónaposomnak. Mert tudom, hogy csak nyöszörög, kicsit kínlódik az elalvással,na bumm. Majd ha végeztem azzal a pár perces valamivel amit csinálok, odamegyek,kap cumit, megsimizem. Nem fog belehalni, hogy nincs ott minden nyekkre egyből anya. Sőt! Szokás mondani, hogy egy újszülöttet nem lehet így vagy úgy szoktatni, de ahogy cseperednek, nagyon is hozzá tudnak szokni ahhoz, hogy az első nyekkenésükre ugranak.

Persze van az a hangszín, amire én is egyből megyek, de nem mindenre.

2021. máj. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Le tudtam zuhanyozni nem lett semmi baja 😅😅

2021. máj. 27. 15:44
 14/14 anonim ***** válasza:
11-esnek meg törölték a kommentjét.Sértő modnjuk nem volt benne szóval nem értem,de azért elég érdekes,ha tényleg van ilyen mindenre ráparázó.
2021. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!