Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól egyszerű...

Hány hónapos kortól egyszerű az élet a babával?

Figyelt kérdés
Ugye most 6 hónapos minden kaja előtt hiszti van, fürdés előtt már egy órával hiszti van... sok a sírás, nyöszörgés. Mi az a fordulóhónap vagy legyen bármi amihez kötitek, amióta "könnyebb az élet"? :)

#változás #baba #nyugodt anyuka
2021. jún. 18. 13:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Amikortól úgy állsz hozzá.
2021. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
10 évesen.
2021. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted erre lehet választ adni?!


Az én fiam 1 pillanatig nem csinálta azokat, amiket leírtál. 1 pillanatra sem éreztem vele sosem, hogy nehéz lenne. (Már 2 éves)


Ellenben barátnőm lánya is 2 éves, vele a mai napig szenved. Nem akar enni a gyerek, utál fürdeni, mindenen nyöszörög. Nem tudja 1 órara se magára hagyni, ott kell ülni vele míg játszik...


Minden gyerek más

2021. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
15 éves kortól. Amikor egyre önállóbb, egyre többet megy el otthonról, barátokkal, haverokkal lógni.
2021. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
hülye kérdés de ugye kell húznom az időt a kajával és vörösödésig ordít.... pancsi előtt 1 órával már panaszkodik.... néha enni nem tudok mert ha nem szórakoztatom világvége van... igy 6 hónap után kezd elfogyni a türelmem
2021. jún. 18. 13:23
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Hat ha már most elfogy a türelmed elég gáz... még csak most jön a java. Szepa szorongás, dackorszak... a kamaszodásról ne is beszéljünk 😂
2021. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
de akkor legalább elmondja, ha a foga fáj vagy a hasa... nem csak üvölt a nagy világba
2021. jún. 18. 13:31
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Én most érzem hogy egy kicsit könnyebb. 1,5 éves, stabilan jár, 1-1 órát eljátszik magában, naponta már csak négyszer szopizik, elkezdett végre jobban enni, nem maszatol és dobál már végre, átálltunk az egy napközbeni alvásra, mindent megért amit mondok neki, csak néha hisztizik, többnyire ha fáradt, a játszótéren is elvan a többi gyerekkel, fel tud mászni a csúszdára, sokszor önállósítja magát. Persze ettől függetlenül játszom vele, meg figyelem mit művel, csak lényegesen egyszerűbb, mint mikor egy méterre sem tudtam tőle elmenni és mindent a szájába vett meg magára öntött vagy rántott. Úgy gondolom megérte átvészelni a matrica és nagylevegő időszakot, most nagyon jófej, kiegyensúlyozott kiscsaj, sokat magyaráz, mindenkivel megérteti magát. Biztos lesz még máshogy is, de most teljesen oké.
2021. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Hát olyan 4 éves kortól lett jobb, akkor már nem kellett minden éjszaka kelni hozzájuk.
2021. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem érteni kérdést! 😅😅


Viccelek. Enyém 1 éves most es mindig van valami ami miatt nem egyszerű. De nekem úgymond "jó" babám van, és így sem mindig egyszerű. Most pl az akarat, meg az önérvényesítés megy. Nah hát kell a türelem.

Kitartás!

2021. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!