Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kakis eldobható pelenkából...

A kakis eldobható pelenkából ti belerázzátok a kakit a vécébe? Mert környezetvédelmileg elvileg azt kéne csinálni.

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 15:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, hogy a mosi miért annyira környezetbarát. Lehet, hogy nem szemetelsz, de az áram meg a víz használatot jócskán megdobja...
2021. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
25%
21. Nem te vagy az első aki ezt felveti. Kb mindenki ezzel jön. Kiszámolták. Előállítástól szobatisztaságig mindennel együtt is környezetbarátabb és olcsóbb is a mosi
2021. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
35%
Amennyi áramot meg vizet használsz mosizáshoz, az össze sem mérhető az eldobható pelenka gyártása során felhasznált vízzel és árammal (nekem pl csak heti 2extra mosást jelent, annyival nem dobja meg az áram vagy a vízszámlát), plusz egy szettet egyszer megveszel, aztán használod évekig, potenciálisan több gyerekre, míg az eldobósból ugye folyton veszed az újat és az újat, ami szintén sok-sok víz és sok-sok szemét. Szóval ez elég gyenge érv, hogy a mosáshoz is vizet használsz. A mai modern mosógépek egyébként is már környezetbarátabbak, kevesebb vizet használnak mint 20 évvel ezelőtt.
2021. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
71%
Ráhel is csak elhajintotta
2021. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
7: Akkor kijavítalak, rosszul tudod. A kaka környezetvédelmi szempontból nem veszélyes, hiszen egy természetes dolog. Az emberi test állítja elő. Más kérdés, hogy bakteriális szempontból akár veszélyes is lehet, de ezért kell kezet mosni és nem nyalogatni, miután a pelenkát a kezeidben fogtad.
2021. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Kretén István válasza:
39%
Én megkérdeztem a Fővárosi közterületfenntartó zrt-t, hogy szabad-e kakát kukába tenni. Nos, NEM! A kiváltó ok az volt, hogy a közelben állatorvosi rendelő működik, és havonta 2 diszperzites vödör kuty@sz@rt szedek össze az árokból, az kb 30 kiló. Nem helyeznek ki kis zöld kukát a kutyásoknak, és nem szabályozzák az állatorvos forgalmának sz@rtermelését sem. Engem viszont megfenyegettek, hogy komoly pénzbüntetésre számíthatok. El kell vinnem veszélyes hulladék lerakóba. Na most, itt jön a képbe a pelenka. A szemközt lakó "dalos kedvű" nagycsalád az én kukámba csempészi éjjel a tele sz@ros pelenkás zsákot, úgy, hogy a fedél nem csukódik. Ezt be is jelentettem, de sajnálják, nem tudnak segíteni, menjek a rendőrségre, jelentsem fel őket. Hát, majd ha meg akarnak büntetni a pelenkák miatt, akkor én jelentem fel az FKF-et negatív diszkrimináció miatt.
2021. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudnál belerázni a wc-be mivel tudtommal (de nálunk mindenképp) a kisbabák kakija híg
2021. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Derjaderja ***** válasza:
22-23-nak igaza van.
2021. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
93%
#27 ez változik, miután már elkezded a hozzátáplálást. A lányom olyan 7-8 hónapos korától már "gurul" a kaksi, simán beleborítható a vécébe.
2021. júl. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29 igen, ez így van

Viszont az első fél évben max leöblíted, mert nem "dobható" :D

2021. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!