Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babának fenisztil...

1 hónapos babának fenisztil cseppek? Lehet ettől nyugtalan?

Figyelt kérdés
Van itthon nekem. Azért adtam mert kiütések vannak rajta, valószínüleg a naptól. Azt mondta mindenki adjam neki , meg ettől nyugodt . No én nekem ma egész nyugoft volt a babám , de ahogy adtam neki 3 cseppet rá 10 percre olyan orditást ok nélkül és most aludt el azóta de nem rendesen mind szokott, felébredezik stb.. mi a teendő ilyenkor? Köszönöm aki segít 🤗☹

2021. júl. 1. 00:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

De azóta a babám még most is furii ...nagyon mereszti a szemét és gyorsan nézeget de nem reagál.. jólenne ha kiürülne mára a szervezetéből.

Volt valaki igy aki 1 hónaposan adta a babának?

2021. júl. 1. 08:52
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy sokat tudó anyós...

Az én kisfiam mikor kipöttyösödött az orvost hívtam, nem az anyóst meg random embereket. Valószínűleg nem kell rá semmi, ilyenkor ürülnek a hormonok, majd elmúlik, de hetekig is eltarthat. Azért lássa orvos.

2021. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam, vidd sürgősen orvoshoz, ha ennyi idő alatt sincs jól.
2021. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a gyógyszer mellékhatásai miatt vidd sürgősen.
2021. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azóta is fura, akkor azonnal telefonálj a gyerekorvosnak!

Mindenki leírta, hogy butaságot csináltál, de még azóta is azt kérdezgeted, hogy volt e így valaki! Nem, senki nem olyan h*lye, hogy egy vényköteles gyógyszert csak úgy bead az EGY hónapos babájának, mert anyós azt mondta!

2021. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagal??? Es te ide irkalsz??? Uristen, ez remelem kamu...
2021. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Naa, mi lett?
2021. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Már jobban van hála istennek ..galyog is már megint, de még most is nyugtalan, nem olyan nyugodt mind ezelőtt volt. Remélem holnap jobban lessz már. De már reagál, nem mereszti a szemét .. csak siróska még . Hétfőn kell mennem az orvoshoz majd megmondom azért neki a biztonság kedvié.
2021. júl. 1. 19:13
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed az ügyeletre? Vagy mai nap miért nem vitted rendelésre?
2021. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam belefolyni itt a gyakorin semmilyen vitába, nem szokásom bírálni semmit és Senkit. Az egy dolog, hogy fenistil cseppet adtál a babádnak, ha nem lenne semmi “baja” meg is érteném, hogy nem viszed orvoshoz DE! látod, hogy furcsán reagál stb és hogy a büdös francba tudsz ilyen nyugodt lenni és nem rohanni vele az orvoshoz??? Normális vagy?????!!!!!! Persze lehet azt mondják semmi baja de inkább bemegyek ezerszer az orvoshoz mint hogy egyszer késve… Bele tudsz gondolni abba, hogy veszélyezteted azt a csöppséget?
2021. júl. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!