Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babának fenisztil...

1 hónapos babának fenisztil cseppek? Lehet ettől nyugtalan?

Figyelt kérdés
Van itthon nekem. Azért adtam mert kiütések vannak rajta, valószínüleg a naptól. Azt mondta mindenki adjam neki , meg ettől nyugodt . No én nekem ma egész nyugoft volt a babám , de ahogy adtam neki 3 cseppet rá 10 percre olyan orditást ok nélkül és most aludt el azóta de nem rendesen mind szokott, felébredezik stb.. mi a teendő ilyenkor? Köszönöm aki segít 🤗☹

2021. júl. 1. 00:05
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mondtam az orvosnak. De ennek már nincs ki a 4 kereki gondolom. Mondtam és azt mondta semmi baj hogy beadtam de már ne adjam. ha vannak mellékhatások ne adjam csak tényleg akkor adjam be mégis ha beteg vagy köhög. De én már ezek után nem adom neki végkép. Most náthás valaki tud erre valami olyan gyógyszert,szirupot amitől nem lesz náthás?
2021. júl. 3. 17:10
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Válts gyerekorvost.. ne másokat kérdezz hanem szakembert…
2021. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Náthára sem kell neki semmit adni. Szívd le gyakran a váladékot az orrából, meg add a szokásos vitaminokat. Ja, és válts gyerekorvost.
2021. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!