Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni depresszióban...

Szülés utáni depresszióban szenvedek (5hós a babám), most tört rám, sírok, egyedül vagyok, hogy lehetne ebből kijönni?

Figyelt kérdés
A férjem keveset van ithon, nem ezt beszéltük, nem így terveztem, nem gondoltam volna hogy ez lesz
2021. júl. 5. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A pszichológusod mit mond?
2021. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most jött rám. Nem járok pszichológushoz.
2021. júl. 5. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha valóban depresszióról van szó, akkor mindenképp keress egy szakembert!
2021. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha első körben a férjeddel beszélnél, hogy mit érzel? Tudja egyáltalán? Nem tud változtatni, hogy többet legyen otthon?

Próbálj találni valakit, akivel tudsz találkozni, beszélgetni. Az is szokott segíteni.

2021. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit beszéltetek meg?
2021. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj .? Hogy keveset van a férjed otthon ? Sokat dolgozik vagy más miatt ? Fáradt vagy kimerült?
2021. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Depresszióról akkor beszélünk, ha szakorvos diagnosztizálta. A szülés utáni depresszió nem egyenlő a kimerültséggel vagy egy rossz házassággal. Ne dobálózzunk felelőtlenül a szavakkal, mert elveszíthetik a súlyukat. Első körben a férjeddel beszélj. Mondd el, miben lenne szükséged segítségre. Ha ez nem vezet eredményre, szólni kell a védőnőnek, háziorvosnak, hogy ennyire rosszul vagy. A rossz közérzetnek lehet oka a felborult hormonháztartás, esetleg vashiány, vagy magnéziumhiány. De lehet szimpla életvezetési probléma is. Ha ezek mind rendben vannak, de te még mindig szarul vagy, akkor jöhet a pszichológus, netán a pszichiáter.
2021. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit beszéltetek meg a ferjeddel? Mit nem csinál? Nem lehet, hogy inkább ez a gond?
2021. júl. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, hát azt hogy ilyen keveset van a babával. Ezért is túl egyedül vagyok
2021. júl. 9. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!