Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összetett gyereküléses kérdés....

Összetett gyereküléses kérdés. Tényleg annyival jobb az 50ezres ülés a 20-30 ezresnél?

Figyelt kérdés

Már teljesen kivagyok, 1 hónapja nézegetem az üléseket, és még mindig nem tudtam eldönteni, melyik legyen. Ti mit gondoltok? Én így gondolkodom, de kérdések merülnek fel:

Elsőre a Be safe-et néztem 50-ért. Super. De vannak 20-30 ezer ft-ért, pl. touragoo, top rider, cam és társai, ami mind hasonlóan néz ki, hasonló árkategória, de ugyanazt is tudja? Miben más pl. egy be safe belülről, mint ezek az olcsóbbak? Ha akkora baleset történik, akkor már nem hiszem, hogy a gyerekülésen múlik minden. A tesztek nem említik ezeket az olcsóbbakat, nincsenek tesztelve, ami szerintem azt jelenti, hogy lehet jó is meg rossz is. Nem feltétlen rossz az, amit nem is teszteltek.

A besafe-nek jó a marketingje, nem lehet, hogy azért is drágább?

Még egy gondolat: eddig a multifunkciós babakocsi hordozójába szállítottuk a babánkat 9 hónapon át, meg sem fordult a fejünkben, hogy tesztelték e, és hogy milyen biztonságos. A babakocsival együtt adták, super, és kész. Akkor most nagy baj lenne, ha nem ez lenne a legfőbb szempont, hogy drága de a teszteken jó eredményt ért el???

Egyébként meg belepróbáltuk a fiamat mindkettőbe, nekem a touraggo meg társai (gondolom ugyanolyanok) kényelmesebbnek tűntek. A fiam még sajna nem tudja megmondani. Ti hogy döntenétek/döntöttetek? Nyilván nem úgy indulunk neki, történik valami baj, de ha mégis.... tényleg ezen múlik?


[link]

[link]


2010. aug. 27. 11:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jaj most olvasom,hogy a minimanoba mentek... Vigyázz az eladókkal ,mert olyan lelki terrort alkalmaznak, hogy az már durva... Mi is ott akartunk venni és amikor nem a 60 ezreet nézegettök hanem a 40ezrest akkor az eladó odaszolt, hogy mindenki maga dönti el, hpgy mennyit ér neki a gyereke biztonsága... Hát menjen ő a francba... Szoval a töréstesztet nézd és ne a márkát és az árat. Na meg probáljátok bele a kocsiba és bele a babát és csak akkor dötsetek.
2010. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Eldöntöttük végre! A besafet vesszük a bekötése miatt. Annál magát az ülést kell bekötni, nem csak a műanyagot, ami az ülést tartja. Ki tudja, mennyire tartja.

És most, hogy ennyit filóztam rajta, nem szeretnék lelkiismeretfurdalást, ha esetleg mégis történik valami, hogy mi lett volna ha a drágábbat vesszük....

A brendonban voltunk végül, megnéztünk egy párat hogy lehet bekötni, de nem győztek meg, marad a besafe. Szerencsére megtehetjük, már rászántuk ezt a pénzt.

Balesetmentes közlekedést mindenkinek!

2010. aug. 28. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!