Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi es nem tud vele mit...

Kicsi es nem tud vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Parom a gyerek szuletese ota ezzel szedit, hogy azert nem foglalkozik a gyerekkel, mert kicsi es nem tud vele mit kezdeni. Az elejen megertettem, mert tenyleg kicsi volt, aligha volt ket es fel kilo. De mara mar 8 kilo es eleg nagy mar. Az neki a foglalkozas a gyerekkel, hogy leulteti a tv ele mikozbe o telefonozik. Mar millioszor osszevesztem vele emiatt es ilyenkor en vagyok a szr ember, mert "mit csinaljak elnezi" hiaba mondom, kerem, vagy fejenallok hogy ne nezesse mar a tvt a gyerekkel bszik ra. Kezdem nagyon megunni ezt.

Annyira akarta ezt a gyereket, annyira varta es most megse segit, megse foglalkozik vele korahoz kepest.


A ti ferjetek/ti apak foglalkoznak/tok a gyerekkel, mit csinaltok vele? Vagy ez a normalis felallas, hogy en torom magam hogy tanuljon, legyen eletkepes es a masik fel feladata valoban ennyi lenne?


2021. júl. 21. 22:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
22%

Én egy kommentelőhöz sem szóltam hozzá,(csak egy pontozóhoz) ellenben veletek, szóval fogadd meg a saját jótanácsod. Gáz, hogy nem érted hogy működik az oldal, de beszólogatsz.

Írni meg nem lehet olyannak akiröl azt sem tudom kicsoda.

Előző oldalon is van egy válaszoló, aki szólt egy pontozóhoz, érdekes abba nem álltatok így bele. Nevetséges.

2021. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!