Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon kicsi korkülönbs...

Akinek nagyon kicsi korkülönbség van a babái között, hogyan bírta az elején?

Figyelt kérdés

15 hónap korkülönbség lesz a babáim között. Nem egészen így terveztük, de ha így alakult, hát boldogan állunk elébe.

Akinek hasonlóan kis korkülönbség van a gyermekei között, tudna mesélni róla, milyen az elején két picivel? A nehézségek és a pozitívumok is érdekelnek!



#kis korkülönbség #egyikpicimásikkicsi
2021. aug. 2. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 hónap lesz a babák között, kiváncsi lennék Én is a válaszokra, ha nem gond.:)

Boldog babavárást neked! :)

2021. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Az én gyerekem és a testvérem egyik gyereke között 1 év van, amikor 1 és 2 évesek voltak, egyedül nem vállaltam be őket, kétemberes volt erősen, később se sokkal jobb, pár év és eljátszanak együtt néhány percig, utána megy a visítás, hogy ki mit vett el a másiktól.
2021. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
13 hónap van a lányaim közt. Az eleje kifejezetten könnyű volt, a kicsi nyugodt baba volt, a nagy már pont akkora volt, hogy segített mondjuk hozni egy pelust vagy eljátszott, amíg szoptattam. 😊 A legkeményebb időszak eddig a dackorszak volt, amikor ketten kétfelé hisztiztek, nehéz volt igazságot tenni. 😄 De igazából akkor is cukik voltak és rengeteget játszottak egymással, kifejezetten nagy törés volt, mikor a nagy ovis lett és hirtelen unatkozni kezdett a kisebbik.
2021. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

16 hónap van köztük. Amíg a pici nem kezdett el kúszni, mászni, addig könnyű volt. Utána ahogy a kicsi felfedezte volna a világot, mindenért folyt a cicaharc.


Az elején ki kellett alakítanom, hogy az etetések hogy legyenek. Sokszor a földön ültem a picivel, és fél kézzel játszottam a nagyobbal. Nehézség az volt, hogy a nagyobb állandóan csak ment volna, nem bírt a popóján ülni. (Most sem)


Most már azért jó a helyzet. Ahogy elkezdett járni a kicsi, a nagyobb elfogadta.

2021. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!