Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik éjszaka a 3...

Miért nem alszik éjszaka a 3 hetes kislányom, Mit csináljak hogy éjszaka is aludjon?

Figyelt kérdés
A nappalt nagyjából szoptatástól szoptatásig végig alussza,de éjszaka sokáig is szopizik és utánna sokáig kell vele sétálni mire elalszik!!-kb.szopizás után majdnem egy órát!!És 2-2 és fél óra van a szopizások között!
2008. dec. 10. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

szia valószínűleg felcserélte a nappalt és az éjszakát én 6 hónapig szoptattam éjjelelnte 10-12 alaklommal azátn viszont csak 2-szer kellt fel,

nekem igazából nem sikerült átállítani egyik lányomat sem, de azért kibirtam te is túl fogod élni próbálj meg pihenni nappal mikor a pici alszik és ne a házimunkára hivatkozz hogy nem tudsz pihenni


PIHENJ

2008. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi is csináltuk - szerencsére akkor volt az olimpia és volt mit néznünk. Egyszercsak azt veszed észre, hogy alszik éjjel a gyereked. Kitartás!
2008. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is az olimpia alatt volt,teljesen tájékozott voltam mindenben,máskor ugyse lestem volna hajnalok hajnalaán...meg 3 hetesen még naon kicsi,idő idő,első 6 hét szörnyű,de utána majd elhagy éjjel egy etetést, és majd szépen átalussza...
2008. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 8 nap mulva lesz 3 hónapos, tegnap éjszaka csak 2-szer kelt fel. az elején én is hordoztam. ne beszélj hozzá éjszaka, ne tedd tisztába, félhomály legyen, és pihenj sokat napközben, igy nem leszel olyan fáradt éjszaka.
2008. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináld azt h napközben ne hagyd mindig aludni,esti fürdetés elötti szopizás után ne hagyd elaludni játsz vele,vagy csak beszélj hozzá,fürcsi,utána kaja majdnem teljes sötétben,és büfi nélkül,oldalára tedd le,sötét legyen teljesen nála,ha netán mégis felébred miután kimentél a szobábol,ne menj be,hadd siron egy picit,tudom nehéz lesz de probáld ki,majd álomba sirja magát,ha netán nem,akkor menj be,de ne vedd fel csak nyugtasd,simogasd.Nálunk is ez volt,de sikerült igy,és most már este 8tol-reggel 6ig alszik folyamatosan 4 hetes korától fogva,most 10 hetes.
2008. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ha nem büfiztetem meg akkor a következő szopizások után sokat sir és csak ugy tud pukizni ha maszirozom a hasát!Kiprobáltuk az infacol cseppet de nekünk nem vált be!!Szivesen sétálok vele mert ő a mindenem!Pihenni tudok mert azért alszik éjszaka is csak keveset!!Köszi mindenkinek a biztatást és a válaszokat!
2008. dec. 10. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!