Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják azt sokan hogy...

Miért mondják azt sokan hogy kevesebb lány gyerek van? Miközben mindenhol kislányok születnek legalább is az én ismeretségi körömben csak lányok eddig 16 lány 0 fiú a körömben

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Az én ismerősi körömben meg pont fordított az arány.
2021. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Hol mondják? Max. Indiában, ahol megölik a lány csecsemőket.
2021. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Az én ismeretségi körömben fiúk születtek az elmúlt pár évben. Egy családot tudnék mondani ahol kislány van, és legalább 20at ahol kisfiú.
2021. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Kik mondják? Több fiú fogan meg, de mivel sok y kromoszómához kötött betegség van, több a vetélés aránya, mint lányoknál. Aztán elvileg még születéskor is a fiúk vezetnek, de ott is több fiú van, aki nem életképes, mint lány. Aztán kisgyerekkorban is több fiú hal meg, mint lány és így tovább. Nem reprezentatív statisztika, de nekem mindig jóval több lány osztálytársam volt, mint fiú nem nagyon ismertem olyat, ahol nem. (Ennek csak oviban, meg általános iskolában van jelentősége, mert később már benne van, hogy többségében melyik nem tanul tovább egyáltalán és milyen szakon.)
2021. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Mert nem a te ismertségi körödben, hanem országosan vannak kevesebben a lányok. Nem sokkal, de stabilan.

[link]

2021. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Az ált. iskolai osztálytársamnak kislánya született.


A mostani padtársamnak két fia született.


Volt szakiskolai oszt. társamnak úgy rémlik lánya született.


Anno általánosban (na azért annyira rég nem volt, 5 éve), három tanár + a könyvtáros lett terhes - mindegyik fiú gyerek lett.


Szóval kinél mi. xd

2021. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
4 év alatt a családunkban 5 fiú született
2021. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Az óvodai csoportunknak 17 fiú és 6 lány volt, pedig nagy hangsúlyt fektet a vezető a nemek közti egyensúlyra, de sokkal több volt a fiú beiratkozó, mint a lány.


Lányom sulijában a 2. és a 3. évfolyamon is az osztályba járó gyerekek 2/3-a fiú.

2021. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Az elmúlt 1 evben 9 kisfiu született a családi es baráti koromben,meg kislány csak 2.
2021. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Az elmúlt 11 évben fiúk vesznek körül :))))

Család, baráti, ismeretségi kör.

2021. aug. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!