Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek azok a baba dolgok...

Melyek azok a baba dolgok amik hasznosak voltak és megérték?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Hordozó kendő
2021. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a hordozó, a pelenkakuka, meg az ikeás etetőszék onnantól, hogy tudott ülni, és a légzésfigyelő.


Minden más pénzkidobás volt számunkra. A csilivilli etetőszék, a babakocsi, a pihenőszék, de még az ifjúsági ággyá alakítható kiságy is😅


De ez nagyon egyéni, hogy kinek mi lesz hasznos és mi lesz végül felesleges.

2021. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Megkérdezhetem, hogy a pelenkakuka miért? Nagyon gondolkodom én is a vásárlásán, aztán valahogy mindig úgy gondolom, hogy felesleges lesz.
2021. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk is bevált de én már csak nagyobbnal használom és csak a kakis pelenkát teszem bele.

Azért nagyobbnal mert, amig anyatejes volt addig nem volt olyan rettenetesen büdös a kakija és napi sok sok kakis pelenka volt, az a zsák ami még bele kell kb havi 7-10e Ft lett volna az első időkben ha mindent abba teszek..


Most hogy már mindent eszik, kakil olyanokat, hogy ejha.. na de legalább csak napi egyszer. Mi egy nem liftes panelház tetején élünk (5.emelet) és így sokkal praktikusabb beletenni a pelenkakukaba és heti egyszer-kétszer levinni, mint szagolni amíg le nem megyünk.


Mi amúgy a kukát az erkélyen tartjuk és nemigazan van szaga (benn egyáltalán nincs, kinn meg csak akkor érzem, ha éppen kinyitom, mert teszem bele a sz.ros pelenkat)


Én amúgy a libero.hu-rol vettem anno pontokért, szóval így teljesen megérte.

2021. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Kombikiságy, ruhák, gyerekülések, cumisüveg, a sportbabakocsi, a játékok és mesekönyvek elsöprő többsége. Fitneszlabda:-)


Minden más nagyjából felesleges vagy nagyon rövid ideig használt cucc volt.

2021. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
rezgős pihenőszék, adamo hinta, hordozókendő, cumi, légzésfigyelő
2021. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
babaöböl
2021. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

4moms pihenőszék

légzésfigyelő + bébiőr

olyan etetőszék, ami újszülött kortól használható (nem, nem azért, hogy 3 napos korától abban etessem, hanem mert pl. amíg főztem, ott lehetett velem, az asztalhoz is odahúzhattuk, ha családi ebéd volt, kb mint egy magasított pihenőszék, olyan volt fektetve)

babafészek

pelenkakuka

Adamo hinta

babakocsi (Cybex)

2021. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Adamo hinta, pihenőszék
2021. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Pelenka kuka, szoptatós kendő


De szerintem ez minden embernél más. Ami egyiknek hasznos, a másiknak hülyeség. Mindenkinek saját magának kell kitapasztalni, minek veszi hasznát.

2021. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!