Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányokat inkább táncra...

Kislányokat inkább táncra vagy önvédelemre lenne jobb döntés beiratni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 09:26
A kérdező szavazást indított:
Tánc
Önvédelem
Zene iskola
41 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretne. Sőt akár mindegyik vagy egyik sem :)
2021. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra, ami érdekli és örömét leli.
2021. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Az önvédelem hasznos, viszont gyerekeknek nem hiszem, hogy tanítanak. Inkább alap dolgok segíthetnek: ne álljon szóba idegenekkel stb
2021. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Az önvédelemre. Mondjuk az enyémet annyira nem érdekli a tánc szóval adott volt a dolog.
2021. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Arra amit a kislány szeretne. Ha fiúnak születik is azon agyalnál melyik a hasznosabb, vagy választhatna hobbit magának?
2021. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
én is csak azt tudom mondani, hogy ami a gyereket érdekli
2021. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A kicsik nem tudják még mit akarnak. Engem ballettra írtak be régen,utáltam.


Igazából amiből haszna lenne, jobb döntés lenne

2021. szept. 17. 10:11
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
mennyire kicsi? megsúgom, a gyerek nem hülye. te is tudtad hogy a balettot nem akartad. szerinted a te gyereked nem jönne rá?
2021. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

A gyerek tök hülye(ilyen szempontból). Csak azt tudja, mire nem akar járni, mert nincs rálátása, mi milyen és milyen képességeket igényel.. a legtöbb gyerek azt szereti, amiben sikere van és abban van sikere, amihez megvan a képessége.


Ezt pedig a szülő dolga felismerni.


Nézz rá a gyerekre, miben ügyes, mi megy neki könnyen, ezek alapján válassz neki hobbit, amit így biztosan szeretni fog. Ami meg kevésbé megy, arra azért írasd, hogy fejlődjön.


Az enyém remekül mászik mindenre, jó egyensúlyérzéke van, falmászás nekivaló.

Imádja a zenét, de borzalmas a ritmusérzéke, és kicsit sem hajlékony, ezért táncra is vittem.

Most úszni viszem, mert még nem tud és imád pancsolni, ezen kívül zenére, mert érdekli, de rossz a ritmusérzéke.


Figyeld meg a gyereket, és mindig keresd meg miben nem jó, arra azért járjon, és miben jó, arra pedig azért. Ha rajta múlik, minden nap mást akar majd csinálni..

2021. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kortól és érdeklődéstől függ, önvédelemre nem járatnék kicsit, inkább károsnak, mint hasznosnak látom, méretük és súlyuk miatt egyszerűen fel lehet őket venni, vigyázni kell rájuk, nem tudnak védekezni egy felnőttel szemben. Később viszont jó az önvédelem is.
2021. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!