Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Tibériusz névről?

Mit gondoltok a Tibériusz névről?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

#3 lehet, hogy az a név csak neked különleges és a gyerek csak neked átlagos (vagy alatti). Minden nézőpont kérdése. Éppen ezért adjon mindenki olyan nevet a gyerekének, ami neki tetszik.

Az meg nem garancia, hogy a gyerek szerertni vagy utálni fogja. Sok gyakori "átlagos" keresztnevű ember sem szereti a nevét. Én sem. Nem érzem önazonosnak. Szerintem más név jobban passzolna hozzám, de ez van.


Tibériusz nekem sem tetszik. Túlságosan köthető a történelmi személyhez és valóban esélyes, hogy Tibi lesz.

2021. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

11. Igen, lehet, hogy az Adonisz meg a Zola és a Szidónia csak nekem különleges, és a gyerekek meg zsenik voltak, csak én nem ismertem ezt fel bennük. Ez simán benne van a pakliban.


Abban teljesen igazad van, hogy bármi is a név, nem biztos, hogy a gyereknek majd tetszeni fog. Nekem is volt 10 éves korom körül kb. 2 év, amikor nagyon nem tetszett a nevem, és azt hittem, más névvel sokkal boldogabbnak érezném magam. Aztán ez elmúlt, és mára már ez vagyok én. Olyan ismerősöm is van, aki végül nevet változtatott, ráadásul egyik teljesen átlagosról egy másikra - ilyen Zoltán-László kategóriára kell gondolni. Ő úgy érezte jobbnak. Ez is rendben van.

2021. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

12 nem csak a zsenik különlegesek. Te tényleg tanár vagy? Mert akkor szomorú, hogy így vélekedsz.


Már attól is lehet valaki különleges, hogy túlélt egy olyan szülést, amit sokan nem. Vagy ha korababa és küzdött...

Nem neked kell különlegesnek lennie egy vad idegen gyereknek. De ki tudja, lehet hogy találkozol egy olyannal, aki valamit megváltoztat benned. Sose lehet tudni, hogy ki lesz számodra különleges személy. Számomra a férjem különleges, a legtöbb embernek csak átlagos.

2021. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem szeretném ezzel leszólni az iskola takarító szakmát, de véleményem szerint is az lehet a 3.válaszoló ezzel a rémes felfogással. Meg úgy is fogalmaz, hogy "iskolában dolgozom", szóval evidens, hogy nem tanár/tanító, mert akkor azt írja szerintem. Egyrészt minden ember különleges. Másrészt az a "kis nyápic Adonisz" ki tudja, hogy milyen felnőtté válik! Te mondjuk ehhez 3-as, ilyen felfogással nyugodj meg, semmit nem tettél hozzá.


Különben ez a név nem akkora katasztrófa. Főleg ha jól cseng a vezeték névvel.

2021. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Csak egyetérteni tudok 14-essel. Minden ember különleges: még egy alkoholista vagy egy gyilkos is.

És abban is igaza van 14-esnek, hogy a Horváth Tibériusz nagyon jól cseng.

Az iskolában pedig csak a takarítók dolgoznak. Aki azt írja, hogy iskolában dolgozik, az csak takarító lehet.

A tanárok nem dolgoznak, meg egész nyáron csak a lábukat lógatják.

És egy tanár mindenkit különlegesnek lát, mert ő is különleges, nem pedig ilyen kirekesztő, mint te, kedves 3-as! :-D

2021. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%
Szívni fog vele a kis Tibi.
2021. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!