Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm hasfájós, de nem olyan...

Babóm hasfájós, de nem olyan vészesen. Kipróbáltam már az infacolt, teát, angol vízet. Nem igazán használtak. Most az espumisan jön majd?

Figyelt kérdés
Nem ártok babóm hasának ezzel a sok löttyel?Oldja meg az idő nem?És nem olyan éjjel-nappal üvöltő hasfájós?
2010. szept. 1. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd szenvedni. Próbálgatni kell. Az Espumisan nagyon jó. Ezekben csak természetes anyagok vannak, azért lehet piciknek is adni.
2010. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ma adtam neki az angol vízet kétszer,estére adhatom az espumisant,vagy majd csak holnap?
2010. szept. 1. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk az első 3 hónapban, hasfájós volt, de nem az a hú de nagyon egész nap üvöltős hálistennek. Mikor fájt, akkor sírt és húzogatta a lábait felfelé. Mi semmi mást nem adtunk neki, csakis Espumisant, illetve egy hónapos korában vettem a gyógyszertárban egy szélcsövet (1.000 Ft volt, és a védőnőm ajánlotta), és mikor nagyon szenvedett, akkor picit bekrémeztem a csövetk, és a fenekébe toltam finoman. Attól nagyokat pukizott. :)
2010. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poci-maci ***** válasza:

szia az én kisfiam is hasfájós volt de nagyon!

nekünk sajna semmi nem vált be a védőnő meg a doki is ajánlotta a HIPP Gyermekteát de higitva úgy hogy 2dl vízhez 1 kiskanál tea! Mondanom sem kell hogy másnapra sokkal jobban volt

2010. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!