Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztottatok-e le már a...

Fagyasztottatok-e le már a babának húslevest, és ha igen, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

A védőnő mondta, hogy lehet lefagyasztani és nagyon szeretik a babák, ha ezzel hígítjuk a főzeléket. Kicsit bizarrnak tűnt elsőre, hiszen a húsleves elég romlékony.

- Hány hónapos kortól lehet adni?

- Miben fagyasztjátok le? (A védőnő bébis üveget javasolt, de az túl nagy adag és az üveget félek a fagyasztóba berakni.)

- Meddig nem romlik meg lefagyasztva a húsleves?


2008. dec. 13. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én húst fagyasztottam zöldségekkel de amikor kiengedett ugy nézett ki mint a hányadék, már bocs. Inkább frissen főzöm minden nap.
2008. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se fagyasztanélk húslevest inkább anyatejjel hígítanám a főzelékét.Egyébként sima műanyag pohárban fertőtlenítés (domestosos vízben áll majd jó alaposan előblítve ) után nyugodtan le lehet bármit fagyasztani folpakkal lezárod meg gumival bezacskózod hogy ne vegye át a fagyasztó szagát és tökéletesen jó és olcsó megoldás.Mi az anyatejet is így tettük el a fagyóba.
2008. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen fagyasztok, nem csak főzéshez használom, hanem levesként eszik belőle minden nap, ez a kedvence. Heti egyszer főzök, de minden napra veszek elő, én aventes tejtároló pohárban fagyasztom. Minden nap nem főznék, ahhoz kicsit macerás, sok idő, ráadásul én nem tudok húslevesből ilyen pici adagot főzni és szerintem nem is lehet.
2008. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!