Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy ennyi idosen...

Normalis, hogy ennyi idosen meg mindig nem jatszik el egyedul?

Figyelt kérdés

En nagyon szeretek vele foglalkozni es nem vagyom ra h egyedul duplozzon amig en nyomkodom a telefont. De a fejlodese szempontjabol furcsanak tartom h 2 honap mulva 3 eves lesz a kislanyom es gyakorlatilag egyedul egyaltalan nem jatszik, max nehany PERCET a kiskonyhajaban v a babajanak beszel. De ezek ilyen max 5 percek. Amugy minden jatektevekenyseghez keri h csatlakozzam en is. Amit szivesen meg is teszek de furcsallom h ennyi idosen nem koti le semmi annyira h egyedul is foglalkozzom vele.

Esku amikor kuszott maszott babakent jobban elmatatott egyedul


2021. dec. 6. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Az en lanyom 15 hos elvan egyedul kb miota maszni tud. Nem orakig, de felorat elvan. En szoktam neki kapcsolni tvt is 2-3 mesereszt megnez egy nap kb ezt akkor kapcsolom ha mar nagyon nyugos de meg be kell fejeznem a fozest pl.


Nem tudom hogy neked regen se volt el vagy csak mostanaban de en anno hagytam hogy sirjon ha nem tudtam menni kb egy het volt. Muszaj volt vinnem a haztartast utana joval konnyebb volt. Ha ez segitseg en sokat mantraztam magamban nem faj semmije es ha lenne tesoja ot is elkene latnom. (Ha fogzik es latom hogy faj neki az mas olyankor ott vagyok neki amennyit akarja)


Anno azt olvastam valahol hogy jot tesz a gyerekeknek ha hagyjuk oket unatkozni.

2021. dec. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális, egyszerűen igényli a társaságod, figyelmed.
2021. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2021. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, ha nem, az enyém sincs el magában, 4 és fél éves.
2021. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi rosszat irtam a valaszomban? (1)
2021. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Bár én nem pontoztalak le, de gondolom azért nem érezték egyesek hasznosnak a hozzászólásodat, mert a te kislányod MÉG elvan egyedül. A legtöbb gyerek 1.5-2 éves kor körül kezd el a szülőn lógni.

Illetve sokan nem szívesen kötik le tv-vel a gyerekük figyelmét 2 éves kor alatt.

No meg a sírni hagyás is egy érzékeny téma.


Kérdező: igen, szerintem normális. Nekem 4 évesen kezdett el a fiam egyedül játszani. Első körben nagyjából 5 percet, aztán egyre hosszabban.

2021. dec. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

..és mit csináljon? Most őszintén.Te a helyében mit csinálnál? Kétlem,hogy leülnél műanyag hozzávalókat vagdalni műanyag késsel a kabaláidnak.


Azért nincs el,mert egyszerűen intelligens.Az ő korosztályának való játékokkal már nem igazán egyedül szoktak játszani.A tőle fiatalabbaké unalmas,az idősebbekével pedig még nem tud játszani.

Beszél a babájának,oké de nem hülye,tudja hogy az nem fog válaszolni neki ha fejre áll sem.Így megunja,senki nem szeret magában beszélni.A kis konyhákkal és szerepjátékokkal se fogod lekötni,hiszen azok meg isten igazából több gyereknek készülnek.


Rajzolni esetleg a saját kis asztalán már le tudod ültetni,de egyedül az is unalmas,főleg amúgy nem is igazán érdeklődik a rajzolás iránt.Nem mindegyik gyerek szeret rajzolgatni.

Ha a ceruzák nem kötik le akkor a kréta tábla vagy a mágneses tábla se fogja,hiszen jóformán az ugyan az.


Játékokkal nem fogod tudni lekötni,mert nincs olyan játék amit ténylegesen élvezni is fog 5 percnél tovább.

Társaság hiányában marad a TV,ha az érdekli.Valamelyik gyereket az sem érdekli.

Esetleg még neked be tud segíteni,az mivel közös tevékenység szívesebben csinálná szerintem,csak nyílván akkor ott mindig ugyan úgy fél szemed rajta tartod tehát te is lassabban haladsz.

2021. dec. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
6 jaj ne 😂 Azt hittem mar igy marad.
2021. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A sirni hagyast nem ugy kell

Elkepzelni hogy feloraig sirt kb par percet sir mindig es nem is igazi siras hanem ilyen nyafogos. Aki sose kapcsolt tvt azt meg nem hiszem el szerintem kamu

2021. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolso…

Az en gyerekem nyaron, nemsokkal a 2 eves szulinapja utan nezett eloszor tvt azt is csak azert mert egyedul voltam vele itthon es iszonyatos migrenem volt es nem tudtam mas tenni. Azota se nezett. Es nagyon sajnalom h pici gyerekeket tvvel kotnek le a szulei…

2021. dec. 7. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!