Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívó porszívó esténként 2...

Orrszívó porszívó esténként 2 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Arianna orrszívó porszívót használok most a 2 hónapos babámmal rendesen porszívóval. Viszont este borzasztó hangos és felkelti a 3 évesem. Tudom hogy vannak szájjal szívható orrszívók is. Kérdésem az lenne, hogy ki tudnám-e szívni esténként a számmal a cuccot a nóziból ugyanazt a csövet használva amit a porszívóba dugok? Valaki próbálta már?

2021. dec. 14. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert náthás!
2021. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem ez ilyen újhullámos csinálni kell dolog, mert nekem a gyerekorvos csont nélkül irta ki az orrcseppet az újszülöttnek. Nem értettem minek, ha nincs baja. Köszi a választ. Jobbulást neki! ☺️
2021. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen olyan náthás taknyos hogy max 2 órát bír ki két orrszívás között annyira bedugul neki és sír szegény. Muszáj kiszívnom. Használok orrcseppet de halottnak a csók.
2021. dec. 17. 11:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyemmeg a drága szívét😔jobbulást!
2021. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!