Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit gondoltok arról,...

Anyukák! Mit gondoltok arról, ha a pasi/férj nem hajlandó pelenkázni a babát, mert az "női munka"?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 17:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
5%

Férjem összesen 1x cserélt pelust a kislányunkon aki már elmúlt 7 hónapos. Akkor is olyan szenvedést levágott hogy az hihetetlen. Ha ő van a gyerekkel és kakil akkor inkább át hívja az anyját( 100 méterre laknak) hogy tegye tisztába.

Én elmondtam neki a véleményem erről hogy elég gáz, de már szóvá se teszem mert nem akarok ezen veszekedni vele😅 egyedül is meg bírom oldani meg kb a nap 80%-ában én vagyok a babával.


És nem emiatt nem fogom kidobni őt, mert nem gyerekek vagyunk hogy egy ilyen apróságon össze veszünk.

2021. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez a hozzáállás nagyon múlt századi. Az én férjem simán cserél pelenkát, ok mondjuk ő fogorvos, elmondása szerint a babakaki látványa és szaga virágosréten szaladgálós élmény a meló utàn 😅
2021. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer tanuja voltam egy olyan esetnek, hogy az anyuka eljött kb egy órás előadásra. Kapott egy telefont és közölte, hogy most haza kell mennie, mert a gyerek bekakilt és a férje nem pelenkázza át. Aztán elrohant. Én mindig azt hittem, hogy a gyerek közös, és a párok közösen vállalják. Jó, a férfi nem szül és nem szoptat, de azért a pelenkázás…. na!
2021. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
86%
Persze, mindent is csinál, pelenkáz, kakit, pisit, fosit, etet, altat, játszik velük,,kiviszi őket sétálni. Ha nem így lenne nem szültem volna neki gyereket. Teljes értékű szülő úgy, mint én.
2021. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
16%
De sokan beporogtek itt a csajszik :D kidobnad a ferjedet csak mert nem cserel pelust? Tenyerbemaszo…
2021. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86%
De mi az, hogy a pelenkacsere női munka? Igaz, hogy álltában az anya csinálja, mert ő van a gyerekkel. De ezzel az indokkal egyáltalán nem cserél egyszer sem? Ha nekem valamit le “nőimunkázna” a férjem, akkor felmondanék a munkahelyemen, és otthon maradnék nőimunkákat csinálni, ő meg tartson el!!!
2021. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%

Csak sok csajszi nem veszi aztse figyelembe hogy a férj azért dolgozik hogy eltartsa a családot.. és sokan ezt kemény fizikai munkával teszik, és még ő legyen a rossz mert nem teszi tisztába a gyereket :D de sokat tudtok panaszkodni ti nők.. annyi dolgotok van hogy foglalkozzatok a gyerekkel :DD

(Egy apuka)

2021. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

És gyerek előtt nem dolgoztál? Az anya nem kap csedet/gyedet?

Kifogás.

2021. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem kicseréli simán. Viszont ha otthon vagyok és kakis akkor egyből hív. Nagyon nehezen bírja a gyomra, szó szerint van hogy öklendezik. Természetesen ha mondjuk én elmegyek valahova és ő vigyáz rá kicseréli a kakisat is.
2022. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!