Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyban hogyan alszik el...

Kiságyban hogyan alszik el magától?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapos a kisfiam, és csak ölben alszik el. Mamák, ti hogyan tudjátok kiságyban altatni? Illetve ha berakom a kiságyba mikortól alszik el magától?

Egyenlőre nem olyan nagy probléma,hogy csak ölben alszik, szeretem altatni, csak hát lassacskán átlépi a 6 és fél kilót a lelkem, és nehéz a popija :)


2008. dec. 14. 12:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Az enyém 1 éves,nappal vagy az ágyban forgós dolog megy vagy (mivel Ő a hűvösebb hőm.-en jobban alszik) kint altatom a teraszon babakocsiban.Olyankor 2-4 órát is alszik 1szerre.Nyáron,amikor a nagy meleget nem bírta elringattam a babakocsiban és utána betoltam a szobába és hagytam a kocsiban aludni.
2008. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!