Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek! Akik egyszerre...

Ikresek! Akik egyszerre szoptattok, hogy büfiztettek?

Figyelt kérdés
Egyszerre nem megy, ha egymás után próbálom akkor meg a "második" már van hogy nem bírja, és bukik.
2010. szept. 7. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű. Ha van segítséged vagy valaki otthon van akkor kérd meg, hogy az egyiket büfiztesse meg. Én úgy oldottam meg, hogy ha az egyik befejezte akkor azt gyorsan ált egy kézzel a vállamra fektettem és próbáltam tartani míg a másik eszik. Ha egyszerre fejezték be akkor gyorsan "feldobáltam" a vállamra őket. Szerencsére ez ritka volt. Segítségem sajna nem volt. Ma már 17hónaposak.
2010. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy csináltam,a szopipárna nagyon hasznos dolog ikrek esetében,mivel mindkét kezed szabadon marad,simán föl tudod a válladra tenni.Vagy ugye apa ha otthon volt.Nekem csak az egyik babám volt bukós,de ő nagyon.Ha bealudtak a cicin,akkor nem volt gond ilyen szempontból.
2010. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szoptatós párnával szoptattam,és az egyiket arra támasztottam fel,a másikat fogtam.:)
2010. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De arik vagytok:)))Két babucival biztos nem egyszerű!!!Bocsi az off-ért!!!
2010. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a feltámasztom a párnára tetszik, ki fogom próbálni a nem bukóssal. (nekem is van szopis párnám, még a lányommal való terhességemkor vettem, úgyhogy nem ikres, de ez is jó. Azt hiszem töltelék kell bele nem sokára. ) Bár nem tudom mennyire fogja díjjazni, hogy nem élő személy fogja. Hihetetlen rafkósak, pedig még csak 4 hetesek. Köszi az ötleteket.
2010. szept. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!