Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki kel a babához?

Ki kel a babához?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Anyuka
Apuka
Mindketten
Felváltva
119 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Aki meghallja. Többnyire a párom
2021. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Nekem egyértelmű, hogy én, az anya.

Én itthon vagyok egész nap, alhatok napközben a gyerekkel, leülhetek amikor akarok.

Apa dolgozik hol éjjel, hol nappal.

2021. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Én szoktam, mivel a férjem. nem tudja helyettem. megszoptatni.
2021. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Ikreink vannak, így mindketten kelünk.
2021. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Miért lett lepontozva a kettes? Én is úgy gondoltam, hogy mikor apuka sokat dolgozik, egyértelmű, hogy én kelek, hiszen én azért vagyok otthon, hogy a gyerekről gondoskodjak. Persze mikor hosszabb ideig otthon volt, akkor ő is felkelt néha, de mivel az éjszakai kelés általában szoptatás is volt, ezért úgyis szükség volt rám.
2021. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

5


2es vagyok. Azért lettem lepontozva mert az itteni nők mindig fel vannak háborodva ha a párjuk, aki dolgozni jár, mer aludni.

2021. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem függ mit dolgozik az apa. Az én férjem home officeban van, 10kor kezd el dolgozni így éjszaka simán kel ha felkeltem. De ritkán szoktam, mert ha amúgy is szoptatok minek keltsem fel őt is. De néha megváltás az a pár perc amíg elviszi pelenkát cserélni :D
2021. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is sokat dolgozik apa, de azért nem mindenki 1 kicsi gyerekkel van otthon egész nap, hogy aludjon nappal is... Én egy 1 és egy 4 évessel vagyok, plusz félállásban visszamentem dolgozni. Nem érzem, hogy bármelyikünk is jobban megérdemelné a másiknál a pihenés, és ezzel a férjem is így van. Igen, én kelek a kicsihez, mert még anyatejes, de nem is érezzük ezt problémának. Kinek hogy illik be a mindennapjaiba, nem kell ezt túlgondolni. Nem csak egyféleképpen lehet jó.
2021. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Mivel iszsz babàk, a férjemnek esélye sincs ( csak akkor keltek, ha éhes/ szomjasak)

Amióta nem babák a férjem is kel..

2021. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%
Az anya kötelessége,az apának kipihentnek kell lennie,dolgoznia kell.Nyilván ha elvesztené az állását az apa,az sem jó.Nem véletlen van otthon az anya...
2021. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!