Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez a babahoz kepest a...

Ehhez a babahoz kepest a tietek hol tartott 1 evesen?

Figyelt kérdés

Nezem egy ismert influencernek a vlogjait nagyon szeretem oket cuki a kislany a neger anyuka hokis apuka csaladrol van szo

Az a kislany a Nara mar 1 evesen minden ertett es mindent megcsinalt amit mondtak neki

A ti gyereketek hozza kepest milyen volt ennyi idos koraban?

Nem tudom kiirhatom e nevuket lehet akkor torlik a kerdest t..csi

De nem akarom oket bantani mert nagyon aranyos csalad csak nem tudom az en kislanyom kozel sincs olyan szinten mint az o gyerekuk pedig egyidosek


2020. aug. 10. 18:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém ekkorra, már lediplomázott.


Kb. ennyire értelmes a kérdésed.

2020. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
61%
Töröld inkább az indta fiókod. Instant sokkal jobb anya leszel.
2020. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert kell ilyen flegma valaszt adni.

Aggodom mert az en kislanyom kozel sincs olyan fejlettsegi szinten mint a Nara

Nincs mas baba a csaladban es a baratnoimnek se ezert itt erdeklodtem h olyan egy atlagos gyerek mint az a kislany? V o azert a tipikusan gyorsan fejlodok koze tartozik? V van okom aggodni?

2020. aug. 10. 18:41
 4/65 anonim ***** válasza:
95%
Nincs két egyforma gyerek. Van, amelyil kb 9 hónaposan már sétál, más baba csak 14-15 hónaposan. Ez most csak egy példa. Védőnővel beszélj, ha nem látja visszamaradottnak, akkor nincs baj.
2020. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Hu oke ezt enis tudom de tokre nem ez volt a kerdes... jajj elore latom mar h senki nem fog konkretan a kerdesre valaszolni😂😂
2020. aug. 10. 18:47
 6/65 anonim ***** válasza:
85%
Tessék, konkrét válasz: az enyém ötévesen se csinálja, amit mondok.
2020. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

Vagod h ez se konkretan a kerdesemre a valasz?!😃

Azt kerdeztem h ahhoz a kislanyhoz kepest hol tart(ott) fejlodesben a ti babatok amikor annyi idos volt mint o?

Miert nem lehet erre valaszolni nem ertem

2020. aug. 10. 19:02
 8/65 anonim ***** válasza:
68%

Ja az a gyerek amelyik kb majdnem egy éves koráig csak feküdt mint egy fatuskó és egy csomóan kommentálták, hogy tuti autista. Miből lesz a cserebogár 😂 Szerintem semmi különleges nincs abban a gyerekben amennyit látok belőle úgy hogy nem követem a trashceleb anyját, az enyém sokkal előtte járt egyébként mindenben, hogy a kérdésre is válaszoljak de nem szoktam ezzel dicsekedni. Annak a kölyöknek a ritka bamba arcát mindig megcsodálom, ha feldobja az instagram és azt, hogy az anyja mennyit reklámoz vele illetve, hogy többnyire kilógnak a lábujjai elől a Zarás szandáljaiból 😅

Mellesleg ne az ilyenekhez meg másokhoz hasonlítgasd magad, nyugodj meg, hogy az anyja csak a jobb pillanatait teszi ki, ahogy nyekken a gyerek videózza is le és tök mindegy, hogy 3 hónap alatt egyszer csinálja meg amit kérnek tőle az kint lesz instán, hogy te szarul érezd magad.

2020. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Lehet h nem ugyanarrol beszelunk mert az a kislany 5 honaposan mar kuszott, nem fekudt mint egy fatusko 1 eves koraig.

De amugy ertem amit irsz... mindenki csak a jot osztja meg.

Amugy pont amitt kerdeztem es aggodom amit te is irtal h a te gyereked is elorebb jart nala de az enyem meg sokkal le van maradva hozza kepest

2020. aug. 10. 19:15
 10/65 anonim ***** válasza:
39%

Pedig tuti hogy erről a gyerekről beszélek, valami youtube videó alatt is meg insta poszt alatt is írták, hogy a gyerek csak fekszik kifejezéstelen arccal a hátán és nem csinál semmit, utána az anyja gyorsan elvitte mindenféle fejlesztésre, gondolom az utóbbi miatt kupálódott ki a gyerek.

Az én gyerekem nem tudom hogy csinálja de mindig mindenben előbb járt a kortársainál, pont ezért nem is szeretem reklámozni mert nem szeretném ha miatta bárki rosszul érezné magát. A védőnő mondta rá, hogy kirívóan gyors gyerek de ez a jövőre nézve kb semmit nem jelent.

2020. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!