Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki kel a babához?

Ki kel a babához?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 21:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%
Én (az anyjuk) kelek fel hétköznap minden éjjel, hétvégén szoktam bevonni az apjukat, ha hajnal 3-4-ig óránként ugrasztottak az ágyból, mert akkor már szédülök a fáradtságtól és használhatatlan vagyok. Olyankor apjuk ugrik be. Nappal sem tudok lepihenni a két gyerek és a háztartás mellett, így a férjemnek nincs választása, ha nem akar végkimerülésig juttatni a kialvatlansággal.
2021. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk ez felváltva volt, mert a ferjem amúgy is felébredt, mikor en is. Annak nem lett volna értelme, hogy együtt tiprodjunk, de úgy volt, hogy valamikor ő kelt fel. Vagy egyikünk felvette a babát másik csinálta a tapszert. Amúgy tapszeres volt a gyerek, ha szoptatni kell, nehezen tudom elképzelni, apuka ugyan mit csinál? Jó max ő kapja fel előbb és odaviszi anyukahoz vagy ilyesmi.
2021. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
98%
A kezdetektől segített éjszaka a férjem akkor is ha ment dolgozni. Mai napig közösen virrasztunk. Így könnyebb
2021. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Mivel szoptatni csak én tudtam, és kizárólag emiatt keltek a gyerekeink, mindig én keltem. Fölösleges lett volna a férjemnek, úgyse tudott volna segíteni, és úgyis fel kellett volna kelni nekem is. Cserébe reggel ő kelt velük, és hagytak engem aludni tovább.
2021. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Mindig én, éjszaka is szoptatok. A férjem sajnos még se hallja ha felkel a kicsi.
2022. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%

70%-ban én az anya, de a férjem is kivette a részét a mókából, amikor nem kelt reggel, vagy órákig kukorékolt a gyerek.

A legrosszabb esténken többször is felkelt, és a leghosszabb ébredése 3,5 órás volt, férjem 2 órát volt vele, én másfelet.


Ha szabadnapos akkor megosztozunk az alvás lehetőségén. Nálunk inkább a korán kelés a baj. Szóval ha szabad 2 napig, az egyiken én alszok sokáig (8) a másikon Ő.

2022. jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%
Mi kicsit fordítva élünk, én fent vagyok 3-4-ig, a férjem pedig kel 5-6 közt. Aki ébren van, az megy a gyerekekhez, de hála Istennek, nagyon ritka, ha valami miatt felébrednek. Pici korukban is így volt, bár ők csak 6 és 8 hetes korukig keltek szopizni.
2022. jan. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%
Én. Mindketten dolgozunk már, de a gyerek úgy 4 hónapja elutasítja éjszaka, így felesleges kettőnknek kelnie, ha úgyis addig műsorozik míg én is felkelek. Szerencsére alapvetően ez éjszaka max 1-2 alkalom.
2022. jan. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A kicsihez én, a nagyhoz apa.
2022. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
Mivel fogzik és a cici a megnyugvás így én kelek hozzá, viszont ha a cicizés után nem tudom visszaaltatni könnyen, akkor a párom besegít, de csak hétvégén, nagyon ritkán hétköznap is. Viszont párszor annyira ki voltam merülve, hogy nem ébredtem fel a sírásra, olyankor párom felkelt és visszaaltatta.
2022. jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!