Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend megfelelő lenne?

Ez az étrend megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Hát, a helyzet az, hogy fogynom kéne, és ezt az étrendet tudom összeállítani:


R: zabpehely tejjel

T: pufirizs

E: menza

U: gyümölcs

V: natúr joghurt


Előre szólok, hogy a húst, halat, túrót, meg ami estére kéne, sajnos nem engedhetjük meg magunknak, úgyhogy azt fölösleges ajálngatni. Tudom, hogy ez az étrend nem tökéletes. Ha van még vmi ötletetek, ami javíthatna rajta, és olcsó, szívesen veszem.


2011. szept. 23. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tojás? még egy gyümi? ez nagyon kevés, eddig mit ettél hogy ennyire fogyózni akarsz?
2011. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Eddig reggelire kenyeret, vacsi vajas vagy zsíroskenyér, krumplistészta, ilyeneket, ebéd ugyanaz. Tízórai, uzsi (ha volt), szendvics....

A tojás nem rossz, de abból kb- 3-at meg kéne ennem, akkor meg a többieknek nem marad semmi....

2011. szept. 23. 17:21
 3/11 A kérdező kommentje:
Hogyhogy kevés?? R+T= 400 kcal, ebéd biztos sok, a menzakaja zsíros, U+V=300-350 kcal... Ez 1200 fölött van
2011. szept. 23. 17:29
 4/11 LadyLee ***** válasza:
100%
Megfelelő, de 1 hónapnál tovább ne csináld, utána FOKOZATOSAN emeld.
2011. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 LadyLee ***** válasza:
100%
Mármint a napi kcal bevitelt.
2011. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 23. 18:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, már ideig-óráig, ha tényleg nem telik többre. Esetleg a tej helyett olykor lehet vízzel is a zabpehely, megfőzve zabkását kapsz, így a tej árán spórolhatsz picit, ami fennmarad inkább zöldségre költsd (bár szerintem kevéske lesz ez a kalóriabevitel, de sok plusz vitamin jól jönne, gondolom a menzakaja nem arról híres). A joghurt árából párnaponta inkább néhány tojást vegyél, és azokat edd estére, sokkal jobb fehérjeforrás.
2011. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát csak kínos, hogy én eszem a rántottát, a többiek meg a kenyeret, de talán megprónálom. Köszönöm. Egyébként iszok multivitaminos pezsgőtablettát, ami elvileg majdnem mindenből 100%, az nem elég??
2011. szept. 23. 18:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg is oszthatjátok a tojásokat, tiéd a fehérje nagyrésze, övék meg a sárgája nagyja, még akár bundáskenyeret is ehetnek. :) Főzve vagy zsiradék nélkül sütve előnyösebb lenne neked.
2011. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől az étrenddől kopogni fog a szemed az éhségtől.

Ajánlom neked az ALDI-ban kapható extrudált kenyeret. Teljes kiőrlésű rozslisztből van, tele rosttal, ezerszer finomabb, mint a puffasztott rizs vagy az Abonett és csak 230 Ft egy csomag, ami nekem ált. 1 hétre elég.

Vacsira esetleg ehetnél párolt zöldséget. Tesconak, Lidlnek egész jó áron vannak mirelitjei. Egy zacsi több étkezésre is elég.

2011. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!