Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az étrend tömegnövelés...

Ez az étrend tömegnövelés céljából megfelelő? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről a tömegnövelő étrendől megfelelő így: 1. Étkezés: Myomax prof. ,zabpehely

2.Étkezés:1. Cottage Cheese , Teljes kiőrlésű kenyér

3. Étkezés:Cottage Cheese , Teljes kiőrlésű kenyér

4. Étkezés: Rizs,csirkemell filé


5. Étkezés (edzés után ) Myomax prof. ,Rizs csirkemell filé


6.Étkezés Sovány tehéntúró


remélem ,hogy ez így megfelelő :)


2011. okt. 12. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehetnél be néha tojást a cottage izébizé helyett, amúgy jó.
2011. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik c-cheese+teljes kirőlésű kenyér étkezést cseréld ki egy csirke+rizsre. Legalábbis én így csinálnám.
2011. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zakathol ***** válasza:

Vigyázz, mert lehet hogy a sok tejtermékes étkezés megindítja a beleidet... Ennyi tejterméket szerintem nem kéne erőltetni, de majd kitapasztalod, ha bírja akkor akár jó lehet.


egyébként se a testsúlyod, se a kajád mennyiségét nem írtad le, szóval igazából fogalmunk sincs hogy jó-e tömegeléshez...

2011. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Cottage Cheese-t igazából csak azért találtam jó megoldásnak mert még suliba járok és ezt így tudnám megoldani. Testsúlyom az 74 kg . és ez amit leírtam étrendnek ez olyan 2400-2500 kcal körül lehet.
2011. okt. 12. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ételhordóban elfér a kaja, nem nagy ügy szerintem. Legalábbis nálam elfér. Meg elég sokaknál.
2011. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zakathol ***** válasza:
Így van. Vagy esetleg vannak ezek a kis műanyag mikrózható dobozok. Két adag csirkerizst ha elviszel az már nem rossz. Két óra közt meg belapátolod gyorsan ;)
2011. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem kösz szépen a válaszokat ;)
2011. okt. 12. 21:24
 8/8 Fromjezus ***** válasza:

Jó étrend!!

Mondjuk az egyik cottage Cheese-t cseréld tojásra én is azt javaslom!

2011. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!