Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kelhet a fiam minden...

Miért kelhet a fiam minden alvásból köhögésszerű sírással, ami után vagy magától, vagy kis ringatással visszaalszik?

Figyelt kérdés

Kezdettől fogva így kel fel, nem tudom, mi lehet a háttérben. Van, hogy így sír, vagy inkább köhögésszerűen nyavajog, mire odaérek az ajtóhoz, mint akit elvágtak, alszik tovább, de van, hogy ha kiveszem sem nyugszik meg, a kezemben is még egy jó darabig így erölködve nyöszörög csukott szemmel. 1-2 per rázogatás, aztán visszateszem és alszik tovább. Éjjel már azt csinálom, hogy várok egy kicsit és van, hogy simán visszaalszik, de minket persze felébreszt ezzel az iszonyatosan éles, köhögős, sikítós nyöszörgéssel.

Először azt hittem éhes, vagy fáj a hasa, foga, de mindig ezt csinálja. A pelus miatt sosem nyöszörög, még arra gondoltam, hogy talán elnyomhatja valamijét és zsibbad? Sokszor ki sem nyitja a szemét, tehát nem tudja, hogy nem vagyok ott, csukott szemmel még fel sem ébred, de ezt csinálja. Miért? Az idegrendszerével lehet valami? Voltunk neurológusnál más okból, nem mondta, hogy bármi baja lenne.

Ha viszont kialussza magát, akkor csak azt hallom, hogy elbabrál a kiságyban, egy hangja nincs. Na akkor tudom, hogy kialudta magát. Egyébként meg mindig meg kell próbálnom visszaaltatni.... 9,5 hónapos, úgy tudom, ők még nem álmodnak, vagy félnek a sötéttől.... Szerintetek?


2010. szept. 8. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj orvosoddal. lehet reflux.
2010. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyjabol 8 honapos koraig az en fiam is igy ebredt mindig. Kohoges szeru hangokkal, ami kesobb atvaltott sirasba, ha nem cselekedtem eleg gyorsan. Hogy mitol lehet, azt nem tudom, de most masfel eves a fiam, kutya baja sincs.
2010. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!