Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekes/Több gyerekes anyukák...

Gyerekes/Több gyerekes anyukák a munka mellett besegít a férjetek a háztartásba?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 2 éves és 2 hónapos kisfiam,a férjem dokgozik itthonról online,de a háztartásba semmit nem segít be,az a mottója,hogy ez az én dolgom…
2022. jan. 21. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van egy hároméves és egy fél évs kislányom, a férjem munka mellett is sokat segít mind a háztartásban, mind a gyerekek körül. Mi még az esküvőnk előtt megbeszéltük,hogy hogyan osszuk el a feladatokat, a gyerekek születése óta pedig még több dolgot megcsinál. Egyedül főzni nem szeretne, de azt nem is várom el tőle.
2022. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én az utolsó hónapban vagyok, nehéz már sok minden meg fáj itt-ott.

A férjem konkrétan nem enged porszívózni és mindig rám szól h miért csinálok meg valamit, amikor ő ott van.

Minden nap porszívózik, rendezi a mosogatógépet, mos, takarít, konkrétan teljesen átvette a háztartást, hogy tudjak pihenni. Van 2 kutyánk, ő rendezi őket is.

Előtte is ketten vittük a háztartást.

Ha meglesz a baba, akkor a gyermekágy alatt továbbra is több házimunkát vállal majd és utána már én is több mindent fogok csinálni.

(A férjem se így született, 12 éve vagyunk együtt, jó sok veszekedés volt az első évek alatt mert lusta volt és trehány, de sose álltam be cselédnek, nem kezdtem el kiszolgálni, bele is szokott a munkamegosztásba)

2022. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Remélem tudod, hogy a férjed rád nem feleségként, hanem szolgaként tekint...

Nálunk a párom ügyesen besegít, persze vannak dolgok, mint a mosogatás vagy wc pucolás, amit semmi pénzért nem csinálna, de én ezt elfogadom.

Simán felporszívóz, felsöpör, bepakol a mosogatógépbe, elpakol maga után, kitereget, stb.

Mondjuk mondani kell neki, hogy ezeket csinálja meg, néha 2x is, de megcsinálja, nekem ennyi elég is :)

2022. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!