Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavasszal született babával...

Tavasszal született babával nyáron már mentetek nyaralni? Milyen élményekkel jöttetek haza?

Figyelt kérdés

Március végén érkezik a kislányunk.

Július-augusztusban szerintetek már lehet próbálkozni 1-2 hetes nyaralásokkal? Elsősorban az autóval könnyen elérhető helyekre gondoltunk, a repülőn nem mi szeretnénk lenni a népszerű szülőpár, akiknek a gyereke a 3 órás útból 2,5 órát végigsírt... De ha nyugodt baba lesz, akkor akár ettől sem zárkózunk el, de azért a repüléssel inkább megvárnám a fél éves kort.


Olaszország, Horvátország, esetleg Franciaország azok a helyek, amiken gondolkoztunk tengerpartos nyaralást illetően.

Tudom, hogy babával nem lesz annyira pihentető a nyaralás, de valószínűleg jönnének velünk valamelyikünk szülei is.

Érdemes szervezni, nézelődni, vagy felejtős ez idén nyáron nekünk?



2022. jan. 27. 12:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%
Hogy segítsek is,már ha érdekel,nem szoktunk a Balatonra menni.Keresünk olyan vendégházat,ahol van a közelben jó strand,vagy fürdő,és lehet kirándulni is.Mi szeretünk a szabadban túrázni,sétálni is.Külföldre azért se mennék,mert Murphy törvénye alapján tuti sikerülne összeszedni a babának valami vírust,és ha beteg lesz nincs hova rohanni.Nagy távolságokat se terveznék előre,mert ha fél óra múlva megunja az autózást a baba, akkor hallgathatod az orditást.Csak olyat foglalnak,ami még elmondható mondjuk 7nappal előbb,mert ha bármi van, akkor ne legyen gond
2022. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

Nem fontos a belföldi utazás,ha azt nem élvezitek.Ez igazából még csak rólatok fog szólni,ő csak ott van veletek.Neki élvezetes minden ameddig van friss levegő,enni való,tiszta,és tud kényelmesen aludni/feküdni.

Egy max 3-5 hónapos baba jóformán csak forgolódik,hason nézelődik. :D


Az enyém a homokban nagyon jól el volt,mi horvátországban voltunk a tengernél.kitettem nézelődni.

A vizet annyira nem értékelte,de apa ölbe vette és onnan minden jó volt,úszomatrac apa.párszor bele ment a víz az arcába is,de hát na,megesik.Baba úszáson nem járt még aki szerint ez katasztrófa vagy trauma...:D

Ameddig aludt (elaludt az árnyékban,kint a szabadban :)) párom vigyázott rá,én hoztam magunknak enni-inni,nagyon finomak a partok közelében lévő gyors kaják (is).

Szóval..mi mindent meg tudtunk oldani úgy is,hogy ott volt a baba.Tény és való,hogy nem mindig egyszerű,de szórakoztató,ha nem azzal vagy elfoglalva,hogy mindent a nagy könyv szerint csinálj nehogy valaki leszóljon..

2022. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Franciaország szerintem is már picit messze van, Olaszország egyes területei is, de ha úgy látjátok, hogy bírni fogjátok a babával is az utat, akkor menjetek. Egy tanács. Gerinckímélő, biztonságos autós ülést vegyetek neki! Az sem baj, ha kiforgatható, a te dolgod lesz könnyebb etetésnél pl. :)

Akik az orvosra hivatkoznak... Külföldön is van egészségügyi ellátás, ha baj van, ott is van hova rohanni. A mai fordító programok mellett meg ha valaki nem is tud folyékonyan nyelveken beszélni, simán megérteti magát az ember.

2022. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Autósülésből a Cybex Cloud Z Plus-t néztük ki, egyelőre az van az első helyen a listán. Ahogy néztük, biztonságos is, az ADAC tesztje is jó.
2022. jan. 27. 18:23
 25/25 anonim ***** válasza:
Az egy jó ülés,nekem Maxi-cosi van és egy Touragoo,azok sem rosszak,egy 4-5 órás utazást kibírt benne mindkét gyerkőc nyaraláskor. :)
2022. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!