Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mégis melyik a jobb?

Mégis melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Kivancsiságbol kérdezem,melyiket adnád a gyerekednek reggelire?

Virsli,párizsi stb vagy házi szalonna,kolbász?

melyiket tartod "egeszségesebbnek"?


2010. szept. 10. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez nagy vita lesz.


Szalonnát nem adnék még akkor se ha Miska bácsi készitené akit ismernék.

A kolbász : a férjem ad néha a gyereknek de csak amelyik nem mócsingos néha megkivánja eszik pár karikát ennyi.

Biztos jobban kivánná ha eltiltanánk tőle...


A virsliben lövésem sincs hogy mi lehet csak hetente egyszer kap.

Párizsi detto.

2010. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Virsli, párizsi = szemét. Házi szalonna, kolbász = zsíros, megterhelő az emésztőrendszernek, de legalább házi. Ha mindenképpen választani kellene feltétlenül ezen kettő verzió körül, akkor a második inkább.
2010. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Reggelire egyiket sem.
2010. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Házilag készített kolbászra szavazok, ha nem csípős, nem túl fűszeres, és nem füstös. Azt én sem szeretem. Szalonnának is csak a húsos részét (én is csak azt eszem meg), tokaszalonnát biztos nem adnék.

Egyébként meg inkább csirke- vagy pulykamell sonka, illetve tarja vagy karaj (tudjátok, az a paprikás szélű, kisfiamnak levágom a szélét, és imádja).

2010. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez azért attól is függ mekkora gyereknek?? Ritkán kap 1-2 karika kolbit de szalonna no! 13 hós.De ezt sem reggelire!Párizsi vacsira.
2010. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem lényeges a kor és egyenlőre az sem hogy reggelire kapja e.

Baratnőmmel ezen tanakodtunk hogy melyik a jobb,tudom egyik se de valamit enni kell majd.

nálunk az állás a következő lett.barinő+férj első verzio,én+párom második.

kiváncsi lettem mások hogy gondolják.

2010. szept. 10. 10:44
 7/12 anonim ***** válasza:

èn azért írtam reggelit mert te reggelit írtál.


nem reggelira tök mindegy. egyik sem egészséges, de egy jó kis sült oldalas sem egészséges vagy az olajos krumpli. szóval én nem reggelire bármelyiket.

2010. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

HA más nem lenne otthon, akkor kolbász, virlsi, párizsi, szalonna sorrendben lennék hajlandó odaadni.

2010. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi is ezeken nőttünk fel. A mostani gyerekeket eltiltani ezektől a dolgoktól kár lenne. Nem kell túlzásokba esni. És erre hajlamosak amai anyukák. Lehet h szeméttel van teli a párizsi meg a virsli, de azokból is vannak jobb minőségűek. Azokra érdemes beruházni,és semmi baja nemlesz ezektől a gyerekeknek.

A házilag készült kolbásznál és szalonnánál pedig el sem tudok képzelni finomabbat, és bár valóban magas koleszterinszintűek, de legalább az összetételével tisztában vagyunk. Kislányom nagyon válogatós, de a töpörtyűt, amit disznóvágásokon a papa csinál ki nem hagyná. Na és a kolbászt sem, még ha a szalonna nem is ízlik neki.

Úgyh és adom nekik. Kisfiam még csak 1 éves múlt, de a virslit és a parizelt nagyon szereti. Kolbit és szalonnát még nem adtam neki.

Virsliből a Metróba szoktunk venni mint virslit,(svédasztalokon szokott olyan lenni a hotelekbe) 8-assával zacskózva lefagyasztom,és mindig van itton. parizelből pedig a pick nosztalgia marhapárizsit veszem. Van h ki is rántom. IMÁDJÁK!!!!

2010. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10.49-es vagyok. A kérdésedre válaszolva, valóban a reggelivel van a gond...tudom h a reggelinek táplálónak kell lennie, de mi nagyon korán kelünk, (fél6-6) és ilyenkor még nem megy le a tortkunkon kolbász és szalonna, és még virsli és parizel sem nagyon. Inkább 10-óraira,és ott is a parizel, sonka-szendvics formájában.

Én ezeket a dolgokat, amit leírtál vacsira tudom elképzelni. Nálunk az fél 6-6 körül van este. Akkor jókat eszünk, szerencsére vékonykák vagyunk, és metehetjük.


Úgyh a válaszom ezen megfontolásból inkább első.

2010. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!